Конкурс розслідування на основі відкритих даних

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


майбутнє країни у руках молоді
Конкурс розслідування на основі відкритих даних

Є-розслідування для молоді – програма «Майбутнє країни в руках молоді» – це ініціатива проекту «Пошуково-аналітична система 007», мета якого – популяризація відкритих даних, реформ, публічних баз даних, реєстрів та сервісів у сфері публічних фінансів.

Програма складається з двох модулів:

1. «E-data Learning» – навчальні семінари, тренінги, воркшопи та on-line семінари з управління публічними фінансами для студентів та проведення конкурсу аналітичних досліджень серед студентів десяти ВНЗ. 10 найкращих робіт будуть опубліковані в збірці проекту «Розслідування: сервіси на основі відкритих даних» та опубліковані в електронних ЗМІ. Проводиться за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

2. «Є-розслідування» – другий регулярний національний Конкурс для молоді України: студентів, активних молодіжних організацій та ініціатив. Проводиться в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа та партнерами. Конкурс проводиться на найкраще розслідування, аналітику щодо ефективності використання публічних коштів та випадків завдання шкоди суспільним інтересам.

3. Умови проведення конкурсу:
• На конкурс можуть бути представлені роботи, які стосуються розслідування фактів порушення суспільних інтересів у секторі публічних фінансів, аналізу ефективності використання публічних коштів і базуються на відкритих базах даних та сервісах. До конкурсу допускаються роботи, які раніше не брали участі в конкурсі «Є-розслідування» від e-data.club.
• Роботи, що беруть участь у конкурсі, мають бути оприлюднені чи\або поширені через соціальні мережі (Facebook, youtube, або ЗМІ)
• Період оприлюднення матеріалів, що подаються на конкурс в соціальних мережах – протягом 2016 року
• Рекомендоване обмеження об’єму роботи – 5 тис. знаків
• Один учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт
• Роботи мають ОБОВ’ЯЗКОВО посилання на портали Є-Data та Пошуково-аналітичну систему 007 як на джерело/одне з джерел інформації, використаної в розслідуванні або аналітичному дослідженні. Використання інших масивів відкритих даних, а також користування сервісами на основі відкритих даних, наприклад, BI ProZorro, Розумне місто, тощо дозволяється і схвалюється.
• Матеріали подаються через сайт https://e-data.club через кнопку «Опублікувати статтю».
• Роботи оцінюватимуться у номінаціях «журналістське розслідування» та «інформаційно-аналітичне дослідження» фаховим журі, а також відкритим голосуванням у номінації «читацькі симпатії» з 1 по 12 грудня 2016 року. Призовий фонд 15 000 грн.
• Роботи можна подати з 01.10.16 до 25.11.16 року.

Більше інформації тут.

Електронна адреса Програми [email protected].

Координатор проекту: Анастасія Розлуцька 067 672-22-88.
Нагадаємо, що Громадська ініціатива «Пошуково-аналітична система 007» спільно з офіційним порталом публічних фінансів Є-data Міністерства фінансів України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочали спільний проект з 10 університетами, який має на меті ознайомити майбутніх журналістів з новими інструментами для роботи з відкритими даними.

Джерело: e-data.club.


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа