Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду “Відродження”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Mysyshyn

конкурс
Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду “Відродження”

Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду “Відродження”.

Кінцевий термін подачі концепцій – 2 листопада 2020 р.

Загальний бюджет конкурсу становить – 4 200 000 грн.

Максимальний бюджет проєктної пропозиції не має перевищувати – 700 000 грн.

Більше інформації за посиланням: https://bit.ly/37z1bkp

МЕТА КОНКУРСУ:

підтримка діяльності організацій громадянського суспільства зі створення передумов реалізації основних елементів перехідного правосуддя в Україні, зокрема:

 • захист та відновлення порушених прав в умовах збройного конфлікту;
 • притягнення до відповідальності осіб, винних у вчиненні масових порушень прав людини, зокрема воєнних злочинів та злочинів проти людяності;
 • забезпечення права знати правду про перебіг подій збройного конфлікту.

ПРІОРИТЕТИ ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

 • побудова ефективної взаємодії з національними та міжнародними органами розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, на території України та на непідконтрольних уряду України територіях;
 • сприяння імплементації норм міжнародного права прав людини, міжнародного гуманітарного права, міжнародного кримінального права в українське законодавство та практику національних органів правосуддя;
 • аналіз та оцінка дій держави щодо документування та розслідування порушень прав людини, воєнних злочинів, злочинів проти людяності; розробка, поширення та сприяння впровадженню рекомендацій державними органами щодо оптимізації розслідувань;
 • сприяння участі громадських організацій у формуванні відповідних державних реєстрів жертв збройного конфлікту;
 • підтримка та розширення можливостей участі потерпілих у процесах перехідного правосуддя, в тому числи представників вразливих груп та жінок;
 • проведення інформаційно-просвітницьких та комунікаційних кампаній/заходів з питань впровадження механізмів перехідного правосуддя як серед уповноважених суб’єктів, відповідальних за захист прав людини, так і серед громадян.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

Неприбуткові організації, зокрема благодійні організації, громадські об’єднання (в тому числі громадські організації та спілки), які офіційно зареєстровані в Україні та мають досвід у правозахисній діяльності.

Конкурс не передбачає надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам та фізичним особам-підприємцям.

3.1. Організації, які можуть брати участь в конкурсі

Параметри, які визначатимуть, чи може НУО отримати за фінансування ПРООН, ґрунтуватимуться на контрольному списку оцінки потенціалу CACHE (додаток 5). 

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

I – Підготовка концепцій проєктних пропозицій за наступною структурою:

 • мета, основні цілі та завдання,
 • попередній перелік заходів для досягнення цілей,
 • очікувані результати,
 • партнери,
 • термін реалізації,
 • орієнтовний загальний бюджет без деталізації.

Концепції подаються у довільній формі, обсягом не більше 2 сторінок А4.

Кінцевий термін подачі концепцій – 2 листопада 2020 р.

II – Подання проєктних пропозицій. За результатами розгляду та попередньої оцінки концепцій обраним організаціям буде запропоновано подати повні проєктні пропозиції. Переможці будуть визначені за результатами оцінки проєктних пропозицій оцінковим комітетом, який складатиметься з представників Програми розвитку ООН та Міжнародного фонду «Відродження». Результати розгляду концепцій будуть повідомлені до 9 листопада 2020 р.

ПРООН та МФВ укладуть грантові угоди з тими фіналістами, які будуть рекомендовані для фінансування за результатами розгляду проєктних пропозицій.

Кінцевий термін подачі проєктних пропозицій – 20 листопада 2020 р.

ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ ТА ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Загальний бюджет конкурсу становить – 4 200 000 грн.

Максимальний бюджет проєктної пропозиції не має перевищувати – 700 000 грн.

Максимальний термін реалізації проєкту – 12 місяців.

Наявність власного внеску від організації-виконавця або з інших джерел буде врахована та стане перевагою для апліканта. Цей внесок може бути зроблений як у фінансовій, так і в нефінансовій формі (наприклад, оплата праці персоналу організації, надання свого офісу чи обладнання для виконання завдань проєкту тощо). 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ КОНЦЕПЦІЙ

Концепції проєктних пропозицій подаються українською мовою та надсилаються електронною поштою на адреси: [email protected][email protected]. У темі листа вказати назву конкурсу «Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України».

Контактні особи:

Ліана Мороз, менеджерка Програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» [email protected]

Оксана Косенко, спеціалістка із розвитку громадянського суспільства проєкту ПРООН «Громадянське суспільства задля розвитку демократії та прав людини в Україні» [email protected]

Більше інформації за посиланням: https://bit.ly/37z1bkp


Останні публікації цього розділу:

Міжнародний молодіжний конкурс “Місцеві єврейські кладовища” 2020/2021

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків та проекційного обладнання

Тендер на виготовлення сувенірної продукції (термокружки та бананки)

Конкурс на постачання комплекту електротехнічного обладнання для електролабораторії

ОПОРА шукає підрядника для виробництва мінісеріалу про зловживання адмінресурсом

ООН оголошує грант на пілотування різних способів надання юридичної допомоги