Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність” у межах Програми IREX СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ksenia Rondiak

cover-fb_syla_6-01
Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність” у межах Програми IREX СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)

Міжнародна організація IREX запрошує до участі у Конкурсі проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність” у межах Програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

Програма СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) – це дворічний проєкт, який впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США.

Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність” – грантова можливість для громадських організацій, які працюють в одній з цільових громад: Бахмут, Бердянськ, Біловодськ, Чугуїв, Ізюм, Кам’янське, Краматорськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Мелітополь, Павлоград, Первомайський, Пологи, Сєвєродонецьк, Старобільськ над вирішенням викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, а також посиленням соціальної згуртованості внутрішньо переміщених осіб та інших мешканців громади. Ініціативні групи молодіжних лідерів громади можуть подаватися на малі гранти лише у партнерстві з місцевою громадською організацією.

Метою Конкурсу проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність” є фінансова підтримка місцевих громадських організацій, які можуть успішно втілити проєкт для громади, спрямований на посилення згуртованості громади та інтеграції внутрішньо переміщених людей до приймаючих громад. Для досягнення цієї цілі, програма СИЛА надасть малі гранти місцевим організаціям у 15 цільових громадах.

За результатами цього Конкурсу, субгрантери, якщо будуть обрані, зможуть отримати грант у розмірі до 4,000 доларів США для втілення проєкту у строк від 5 до 7 місяців. Розмір наданого гранту для втілення проєкту залежатиме від специфіки затвердженого проєкту.

Більш детальна інформація про конкурс тут: https://cutt.ly/tEwGq51

Щоб подати заявку на Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність”, слід виконати наступні кроки:

Крок 1. Завантажте шаблони документів за посиланням: https://cutt.ly/KW7dZ3P  

Крок 2. Заповніть шаблони відповідно до наданих вказівок, зберіть необхідні документи.

Крок 3. Надішліть пакет документів на е-мейл: [email protected]. У темі листа вкажіть: Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА – втілювати ідеї в реальність”_НАЗВА ГРОМАДИ_НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ.

 Дедлайн прийому заявок –  23:59 30 вересня 2021 (за Києвом).

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання для влаштування з’єднань (перемичок) між ділянками тепломереж у густонаселених районах Тернополя

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

ОПОРА оголошує тендер на виготовлення 4 англомовних відеороликів про соціальні мережі

Презентуй молодіжну організацію чи ініціативу на фестивалі у Данії

Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді»

Розкажи свою історію взаємин з містом — створи аудіопрогулянку!