Реєстрація


Конкурс проектів з удосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


USAID
Конкурс проектів з удосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS), запрошує подавати заявки на участь у проекті, спрямованому на поліпшення роботи іригаційних систем.

Метою цієї програми є вдосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами що охоплюють площу до 100 га у пілотних регіонах проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Цілі діяльності:

  • Відбір функціонуючих зрошуваних систем, що охоплюють площу до 100 га у пілотних регіонах проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.
  • Вивчення інституційного потенціалу та організації управління зрошувальними системами та водними ресурсами у відібраних організаціях/на підприємствах. Вивчення задоволеності користувачів іригаційних систем якістю надання іригаційних послуг.
  • Розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності та ефективного управління кожною зрошувальною системою на основі аналізу отриманих даних.
  • Надання професійних консультацій щодо покращення продуктивності іригаційних систем та їх ефективного управління зацікавленими сторонами кожної із обраних зрошувальних систем.

Проект, насамперед, підтримуватиме ті пропозиції, які демонструють найкращі практики для подальшого поширення та застосування у майбутньому.

Проект ARDS планує відібрати до 15 працюючих систем зрошення за такими критеріями:

  • які мають проблеми з організацією управління, або не працюють (не можуть бути запущені) через відсутність управління.
  • які мають площу до 100 га;
  • які розташовані в пілотних областях проекту ARDS

Зацікавлених учасників просимо надіслати заповнену Форму анкети в електронному вигляді до 9 березня 2018 року на ім’я Владислава Карпенка, експерта проекту ARDS з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості [email protected], з посиланням на «Конкурс проектів» у темі листа.


Останні публікації цього розділу:

Відбір учасників у «Школу Емпатії» – проект з розвитку емоційного інтелекту та емпатії для освітян зі всієї України

Набір молодих лідерів на участь в програмі EUVP

Конкурс грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні» (10 хвиля)

Закупівля меблів для кабінетів пробації

Всеукраїнський Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Конкурс на закупівлю послуг з ремонту принтерів, заправки та закупівлю нових картриджів та чорнил для картриджів