Конкурс на закупівлю товарів в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dobrobut

тендер tender(3)
Конкурс на закупівлю товарів в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі»

Громадська організація «Зелені долоні» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» (Угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швецїї оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення конкурсу: 20.08.2021

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 05.09.2021

Предметом закупівлі є товари, відповідно специфікації товару, що описано нижче: хвойні декоративні рослини, кущі та листяне дерево

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання товарів:

дата початку—дата кінця 20.08.2021 – 05.09.2021

Предметом закупівлі товарів є: хвойні декоративні рослини, кущі та листяне дерево

 ЛОТ 1

ТОВАР

 1. Туя західна SMARAGD – 3 одиниці

Cиноніми, інші назви: Туя західна (occidentalis) ‘Смарагд’, туя Смарагд (Smaragd), туя Конусовидна, туя Смарагд пірамідальна, Смарагдова туя, Конусна туя, туя Емеральд (Emerald)

Вічнозелене дерево з дуже вузькою, правильною конусовидною кроною і вертикальними, дуже густо розміщеними гілками.

Н: 140-160 см

ЛОТ 2

Ялівець лускатий «Blue Star» або йому аналог – 8 одиниць

Карликовий, повільно-ростучий сорт ялівця. Крона густа. Хвоя голчаста, сріблясто-блакитного кольору. Морозо-та- посухостійкий. Ідеально підходить для посадки біля бордюрів у невеликих садках чи камянистих гірках .

Н: 0,3-0,5 м, d 0,6 м.

ЛОТ 3

3) Сакура мілкопильчата «Kiku Shidare» або аналог – 1 одиниця

Сакура ‘Кіку-Шідаре-Сакура’, Японська вишня, Вишня дрібнопильчата

ЛОТ 4

 4) Барбарис Тунберга «Maria» або аналог  – 35 одиниць;

Родзинкою сорту є порівняно великі листочки, що на сонці мають яскраво-золотисте забарвлення – влітку та оранжево-пурпурне-осінню, а також надзвичайно красиві кармінні плоди, що дозрівають на початку осені і довго прикрашають рослину. Добре росте на дренованих, родючих, слабокислих грунтах. Добре стрижеться. Нормально переносить санітарну обрізку на пень. Барбарис Марія чудовий для живоплотів і бордюрів, добре виглядає в рокарії і альпійських гірках на тлі темно-зеленого листя. Морозо-та посухостійкий. 

5) Барбарис Тунберга «Red Carpet» або аналог  – 21 одиниця;

Відрізняється подушковидною, розлогою кроною з великими річними приростами і листям: влітку яскраво-червоними, а восени-багряними. Квіти численні, ззовні червонуваті, всередині жовті. Плоди рясні, довгасті, коралово-червоні, блискучі, дозрівають на початку осені і тримаються дуже довго на кущі, додаючи йому декоративності. Зимостійкий. До грунту невимогливий, але надає перевагу свіжим, дренованим грунтам. Стійкий до посухи, міських умов. Добре піддається стрижці.

6) Барбарис Тунберга «Erecta» або аналог  – 29 одиниць;

Дуже ефектний барбарис з щільною, колоноподібною формою крони.

7) Барбарис Тунберга «Helmond Pillar» або аналог  – 26 одиниць;

Один з найтемніших колоновидних сортів. Листя дрібні, пурпурно-червоні, при розпусканні – світліші, восени червоні. Квіти жовті, розпускаються в травні, дуже ефектні на тлі пурпурового листя. Прекрасно підходить для груп і живоплотів. Вимагає тільки сонячної ділянки, в тіні – листя зеленіє. 

ЛОТ 5

8) Туя західна SMARADA спіралевидна– 8 штук

Cиноніми, інші назви: Туя західна (occidentalis) ‘Смарагд’, туя Смарагд (Smaragd), туя Конусовидна, туя Смарагд пірамідальна, Смарагдова туя, Конусна туя, туя Емеральд (Emerald)

Вічнозелене дерево з дуже вузькою, правильною конусовидною кроною і вертикальними, дуже густо розміщеними гілками.

Н: 140-200 см

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою: смт.Новоайдар Луганської області, вул.Дружби, 1 та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо). Вартість доставки має бути включена у вартість товару.

 Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном 0503670172 (відповідальний виконавець за придбання рослин Олена) до 30.08.2021 року. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 12:00 30.08.2021

 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/067/DR від 14.07.2021  ________назва учасника________________» не пізніше 05.09.2021 року,

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17.00 05.09.2021 року розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 07.09.2021 року

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0503670172


Останні публікації цього розділу:

IRI в Україні шукає підрядника для проведення та аналізу 8 фокус-групових досліджень в Україні

Тендер з закупівлі медичного обладнання в рамках проєкту Розширення стійкості охорони здоров'я та ініціатива розвитку (HEALTH READY)

Менеджер/ка з питань безпеки

Закупівля дизельного палива та бензину у картках

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

“Школа демократії для молоді” від Democracy Reporting International