Конкурс на закупiвлю театральних крiсел для Нікольського районного будинку культури, смт. Нікольське, Донецька область

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

tender тендер
Конкурс на закупiвлю театральних крiсел для Нікольського районного будинку культури, смт. Нікольське, Донецька область

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності необхідно здійснити закупівлю театральних крiсел  для  Нікольського районного будинку культури, смт. Нікольське, Донецька область.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ_DG-East-MAR-028 -G-009-2020-2 Theater Armchairs for Nikolske

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер RFQ № MAR-028-G-009-2020-2 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. 

Кінцевий термін подання пропозицій 17 Серпня, 2020, 18:00 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на переклад від House of Europe

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

Відкритий прийом заявок для місцевих ОГС для отримання експертної підтримки з роботи та застосування стандартів належного врядування

Набір на тренінг для жінок-активісток «Бюджетна адвокація»

Конкурс на закупівлю та встановлення кондиціонерів

Конкурс “Я люблю своє місто”