Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030 (повторне оголошення)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

тендер tender(4)
Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030 (повторне оголошення)

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030 для Маріупольської міської ради , як діяльність з прямого розподілу товарів та послуг (DDGS) MAR-018-D-012-2021-1.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ_MAR-018-D-012-2021_Design Translation and Printing of Mariupol Strategy-2030_re advertisement.

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер RFQ MAR-018-D-012-2021-1 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього RFQ можна надсилати до 18:00 за Київським часом 13 жовтня 2021 року. Відповіді на запитання будуть розміщені на цій сторінці 14 жовтня, 2021 року до 18:00 за Київським часом. – Q_&_A_re advertisement.

Кінцевий термін подання пропозицій 15 жовтня, 2021, 18:00 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку