Конкурс на закупівлю канцелярських товарів та виготовлення сувенірної та промопродукції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
hromada

баннер 1
Конкурс на закупівлю канцелярських товарів та виготовлення сувенірної та промопродукції

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області оголошує конкурс цінових пропозицій на закупівлю канцелярських товарів та виготовлення сувенірної та промопродукції для проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» виконується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: з моменту заключення договору, орієнтовно до 23 грудня 2019 року.

Умови оплати: безготівковий розрахунок, післяплата. Розрахунок – в національній валюті України.

Враховуючи норми Податкового кодексу України та положення Порядку постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), до розгляду приймаються цінові пропозиції із визначенням вартості предмету закупівлі без ПДВ.

Рішення щодо визначення переможця закупівлі буде прийматись згідно вимог законодавства України та Політикою закупівель за проєктом.

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. Запит цінових пропозицій).
  3. Також, просимо додати до Вашої цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Деталі: 

Запит_промопродукція

Запит_канцтовари

Цінові пропозиції приймаються на електронну пошту: [email protected] або за адресою — Україна, м. Харків, 61022, майдан Свободи, буд.5 Держпром, під’їзд 1, 2й поверх.

Кінцевий термін подання цінових пропозиції – 9 грудня 2019 року. 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Наркізов Микола, тел. 068 2500712 або 095 3459561, e-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів