Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників літнього учнівського табору «Безпечні продукти та здорове харчування» в рамках проєкту «School Food Generation»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання готельних послуг з тимчасового розміщення для учасників шкільного літнього CAMP.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні Крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Технічне завдання:

 • Надання послуг з 4-деного готельного розміщення для учасників шкільного літнього CAMPу
 • Місце проведення – Київська область, відстань від Києва – не більше 40 км.
 • Місяць проведення: серпень 2021 року.
 • Тип розміщення – одномісне/двомісне/трьомісне
 • Кількість учасників: – 50 осіб.
 • Наявність в готелі мінімум 2 конференц-залів
 • Власна закрита територія
 • Дотримання усіх карантинних обмежень щодо розміщення, перебування і проведення тренінгових заходів.

Вимоги до постачальника товарів — учасника конкурсу:

 • Документи суб’єкта підприємницької діяльності.
 • Наявність відповідних КВЕДів.
 • Зразок договору поставки товару.
 • Комерційна пропозиція.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.

Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 26 липня 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:

До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected] Тема листа: «Конкурс з надання готельних послуг з тимчасового розміщення учасників учнівського CAMP»

Додаткові застереження:

Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.


Останні публікації цього розділу:

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЧСЧ

Реєстрація на тренінг - практикум «Використання ШІ у роботі локальних медіа»

Помічник/ця з правових питань

Регіональний/а соціальний/а спеціаліст/ка в Хмельницькій області