Реєстрація


Конкурс на участь у “Школі громадських ініціатив України” для лідерів неурядових організацій та ініціативних груп зі всіх регіонів України

Зафіксувати у Google календарі!


школа
Конкурс на участь у “Школі громадських ініціатив України” для лідерів неурядових організацій та ініціативних груп зі всіх регіонів України

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» запрошує лідерів неурядових організацій, активістів, лідерів неформальних ініціатив до участі в п`ятиденній «Школі громадських ініціатив України».

Основні завдання «Школи громадських ініціатив України»:

– залучення локальних спільнот до участі у цивільному житті міста (селища), а також вирішенню важливих соціальних проблем та розв’язанню конфліктів представникам неурядових організацій, ініціативних груп, незалежних медіа.

– передати знання та навички роботи по успішному проведенню ефективних адвокасі програм (програм представництва інтересів громадянського співтовариства) для представників неурядових організацій, ініціативних груп, незалежних медіа.

– надати інформацію щодо базових навичок користування програмним забезпеченням (пакет Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint), Google docs), робота в internet, використання social media, інтернет-безпека.

– відібрати найбільш вмотивованість учасників для їх подальшої участі в інших компонентах програми, а також залучення до співпраці з громадською спілкою «Громадські ініціативи України».

– навчити учасників Школи результативним практикам написання проектів, налагодити горизонтальні зв’язки між учасниками «Школи громадянських ініціатив України» з різних регіонів.

Теми, які будуть розглядатися під час «Школи громадянських ініціатив України»:

  • Взаємодія з органами влади, участь громадян у прийнятті рішень (Волинський ресурсний центр) ;
  • Використання програмного забезпечення (пакет Microsoft Office, Google docs) робота в internet, використання social media, інтернет-безпека (ГО «Принцип», Академія стратегічних досліджень)
  • Написання проектів (Товариство Лева)
  • Вирішення конфліктів та ведення переговорів (Європейський клуб)
  • Адвокасі (ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”)

В роботі школи візьме участь 25 учасників/учасниць.

Процедура подачі заявок на участь у Школі

Заявки подаються онлайн шляхом заповнення анкети за посиланням http://bit.ly/2sGjAZw

Географія та терміни проведення:

 Проведення Школи Громадських ініціатив планується в м.Вінниця

– 13 – 17 вересня 2017 р.

До участі запрошуються кандидати з усіх регіонів України.

Термін подання заявок на участь в школі – до 31-го серпня 2017 р.

Про результати відбору буде повідомлено до 5-го вересня 2017 р.

Витрати пов’язані з участю в школі (проїзд, проживання, харчування, навчальні матеріали) повністю покривається за рахунок організаторів.

Школу організовує Громадська спілка “Громадьскі ініціативи України” в партнерстві з рядом регіональних неурядових організацій в рамках реалізації проекту «Підтримка місцевих НУО та громадських ініціатив», який фінансується Національним Фондом підтримки демократії (США)

 За додатковою інформацією звертайтесь за адресою [email protected] або до проектного менеджера (Сергій Пасічник, +380662172455, [email protected])

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю новорічних декорацій (Маріуполь)

Розпочався прийом робіт на Національну премію«MEDIA etc. 2.0» для фахових медійників

Конкурс соціального плакату «Я МАЮ ПРАВО!»

Тендер на розробку та встановлення автоматичної інформаційної системи

Конкурсні торги на закупівлю товарів медичного призначення

Конкурс соціальної реклами про протидію дискримінації