Конкурс на розробку веб-ресурсу (сайту) проекту “Лабораторія крафтового виробництва і промислового дизайну”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CreativeSensor

тендер вода
Конкурс на розробку веб-ресурсу (сайту) проекту “Лабораторія крафтового виробництва і промислового дизайну”

1. Загальна інформація

ГО “Творчий вимірювач” (далі – Замовник) отримала фінансування на реалізацію проекту “Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну”, що підтримується в рамках реалізації спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”.

Проєкт має на меті створити спільноту локальних крафтових виробників та дизайнерів (предметний і промисловий дизайн, обладнання та прилади, електрообладнання, переробка пластику, текстиль, аксесуари) у партнерстві з заводом Електровимірювач та місцевою владою, аби вирішити проблему доступу до релевантних знань, професійної спільноти, виробничої і маркетингової інфраструктури. Лабораторія промислового дизайну і крафтового виробництва націлено допомагати створювати прототипи, запускати якісне серійне виробництво та масштабувати локальний бізнес. Проєкт орієнтований на розвиток мікро-, малого і середнього бізнесу, в тому числі, що постраждав від карантинних заходів COVID-19.

Проект “Лабораторія крафтового виробництва та промислового дизайну” є частиною довготривалої стратегії зі створення інноваційного парку “Вимірювач”. Проект передбачає трансформацію заводу Електровимірювач в нове виробництво, стимулюючи інновації, розвиток підприємницького та креативного середовище, та націлений створювати нові робочі місця. “Лабораторія крафтового виробництва” відбувається у партнерстві: ГО “Творчий вимірювач”, ПрАТ “Електровимірювач”, ГО “Науково-мистецька платформа Острів”, Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради.

Проект реалізується у місті Житомир. Активна фаза комунікацій проекту триватиме з квітня по червень 2021. 

2. Мета, завдання, цільова аудиторія

 

2.1. Метою є створення веб-ресурсу (сайту) інноваційного парку Вимірювач, що включає напрямок “Лабораторія виробництва”, базуючись на концепції проекту у доданому файлі. 

Мета створення сайту – створити комунікаційний майданчик, де буде доступно роз’яснено проект Вимірювач та можливості Лабораторії виробництва, а саме інструменти майстерень, умови для резидентів, програма першої пілотної освітньої програми. Завданнями сайту є поширення актуальної інформації про проект, його реалізацію, досягнення, плани на майбутнє тощо, а також комунікація з усіма стейкхолдерами (зацікавленими сторонами) та промоція проекту для залучення нових партнерів. 

2.3. Цільовою аудиторією є: 

 • дизайнери, ремісники,підприємці, винахідники приладів, дизайнери-архітектори;
 • засновники технологічних стартапів, крафтових підприємств та креативних бізнесів;
 • студенти профільних університетів та професійно-технічних закладів;
 • працівники заводу “Електровимірювач”, 
 • менеджери майстерень-фаблабів в інших містах;
 • представники влади та ЗМІ, широке коло містян.

2.4. Період розробки сайту: червень 2021.

3. Обсяг робіт

Послуга з розробки сайту включатиме:

 1. Веб-дизайн.

Розробити UI/UX дизайн розділів сайту на основі структури у Додатку 1.  Дизайн сторінок має розроблятися у співпраці з Замовником. Тексти та візуальні матеріали як просторова візуалізація, фото просторів, викладачів, будуть надаватися та уточнюватися у процесі розробки.

 1. Веб-програмування.

Сайт має бути запрограмований на платформі зі зручною в користуванні адміністративною частиною, що має давати можливість редагувати тексти, картинки, додавати сторінки (Tilda, WordPress, Joomla, Drupal, MODx чи інша).

Сайт має бути адаптований для мобільної версії.

Мова сайту – українська, з перспективою додавання англомовної версії. 

4. Очікувані результати

Виконавець послуг повинен:

 • розробити та узгодити дизайн Головної сторінки зі зручною та зрозумілою навігацією у інші розділи/напрямки;
 • розробити та узгодити дизайн сторінки Лабораторії виробництва, що складається з двох розділів – навчальна програма та майстерні;
 • запропонувати CMS-систему для розміщення сайту та аргументувати вибір, зважаючи на функції та потреби Замовника;
 • запрограмувати сторінки сайту для веб-версії, адаптувати для мобільної версії;
 • супроводжувати тестування сайту та внесення правок протягом 2 місяців після запуску.

 5. Вимоги до подання пропозицій

 Кандидат має відповідати наступним вимогам: 

 • повинен мати релевантний технічному завданню досвід виконання задач, що підтверджується відповідним портфоліо;
 • бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, та мати можливість надання оригіналів супроводжуючих документів (договір, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, тощо).

Для участі у конкурсі потенційний кандидат повинен подати наступний перелік документів:

 1. Документи, що підтверджують кваліфікацію Виконавця – резюме або портфоліо з відповідним досвідом;
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Комерційну пропозицію, заповнену за зразком (додається).   

 6. Кінцевий термін подання пропозицій

До участі у конкурсному відборі допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Зазначений пакет документів необхідно надіслати в електронному вигляді на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж 28 травня 2021 року. Результати конкурсу будуть оголошені 31 травня 2021 року. Тендерні пакети документів, надані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного/конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим конкурсом оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку