Конкурс на постачання послуг із добровільного медичного страхування на 2022 рік для Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dmitry Skichko

тендер tender(2)
Конкурс на постачання послуг із добровільного медичного страхування на 2022 рік для Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ)

Шановні панове,

Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ) при фінансуванні донорів запрошує вас прийняти участь у конкурсі на постачання послуг із добровільного медичного страхування на 2022 рік.

Місце та адреса розкриття пропозицій: приймаючи до уваги діючі карантинні обмеження розкриття пропозицій відбудеться oнлайн у режимі відеоконференції використанням додатку Microsoft Teams членів тендерного комітету та учасників.

Пакет конкурсної документації надається у публікації тендеру на тендерних площадках, а також додається до e-mail запрошення прийняти участь у закупівлі.

Ваша пропозиція має містити заповнені та підписані форми комерційної пропозиції:
“Annex С.1 Додаток С.1. Технічна частина”
“Annex С.2 Додаток С.2. Фінансова частина”
“Annex A. Tender and Contract Award Acknowledge Certificate”
“Annex D. Qualification Information”
“Annex F. Supplier Profile and Registration Form”
За бажанням до пропозиції можна додати будь-які матеріали: сертифікати, рекламні матеріали, описи, тощо.

Пропозицію має бути надано у вигляді скан-копії на електронну скриньку:
[email protected]

Пропозиція має бути надана не пізніше 11-00 12 листопада 2021 р.
Пропозиції, отримані після цього часу, розглядатись не будуть.

Додаток “Annex С.2 Додаток С.2. Фінансова частина” має бути надісланий окремим повідомленням. У полі тема електронного повідомлення треба зазначити:

ITB-UKR-2021-008 Procurement of medical insurance service. Фінансова частина [назва Вашого підприємства]

Додатки “Annex С.1 Додаток С.1. Технічна частина”, “Annex A. Tender and Contract Award Acknowledge Certificate”, “Annex D. Qualification Information”, “Annex F. Supplier Profile and Registration Form”, мають бути надіслані окремим повідомленням (або декількома, якщо не дозволяє розмір файлу). У полі тема електронного повідомлення треба зазначити:

ITB-UKR-2021-008 Procurement of medical insurance service. Технічна частина [назва Вашого підприємства]

ITB-UKR-2021-008

Дякуємо.


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»