Конкурс на постачання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у 12-ти громадах Луганської та Донецької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dmitry Skichko

тендер tender(5)
Конкурс на постачання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у 12-ти громадах Луганської та Донецької областей

Добрий день!

Звертаємося до вас від імені міжнародної, недержавної, гуманітарної організації Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні (DRC), яка представляє інтереси донорів та реалізує в Україні програми допомоги постраждалим від конфлікту і переміщеним особам.

Запрошуємо вас подати комерційну пропозицію щодо надання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у громадах Луганської та Донецької областей.

Інструкції з подання пропозицій, процес аналізу пропозицій та вибору постачальника детально описано на другій та третій сторінках файлу форма комерційної пропозиції 153.

У файлі “форма комерційної пропозиції 153″ зверніть, будь ласка, увагу на викладену на сторінках “Інструкція” та “Критерії вибору” методологію, за якою буде обрано переможця.
форма комерційної пропозиції 153
Додаток 1 Annex 1 ToR for economic assessment Ukr

Ваша пропозиція має містити заповнені та підписані форми, які складають комерційну пропозицію:

1. Комерційна пропозиція по формі RFQ-UKR-2021-153
2. Резюме або портфоліо (для компаній), де детально викладено досвід Виконавця щодо досліджень, оцінок ринку та визначення можливостей для бізнесу або відповідних; довідка про виконані попередні завдання або зразок виконаної роботи, а також документи, які можуть вважатися підтвержденням відповідним критеріям, визначеним у формі комерційної пропозиції на листі 3 “Критерії технічної оцінки”;
3. Технічна пропозиція (обов’язкова), що включає методологію оцінки, збір та аналіз даних для проведення аналізу та оцінки ринку і визначення нових можливостей для бізнесу у громадах;
4. Анкета та реєстраційна форма постачальника (згідно форм, що додаються).

Пропозиції необхідно подати до 15-00 07.12.2021 р. на електронну адресу: [email protected]

Також пропозицію можна подати в запечатаному конверті за адресою вул. Центральна 26, Слов’янськ поштою або особисто у термін вказаний вище.

Скани мають бути кольоровими та чіткими, невеликий текст повинен легко читатися. У темі повідомлення електронної пошти або на конверті необхідно вказати:

RFQ-UKR-2021-153 Economic assessment services for communities 07.12.2021 15-00 [назва вашого підприємства].

Пропозиції, отримані після закінчення терміну подачі або за адресою електронної пошти, відмінному від зазначеного вище, розглядатися не будуть.
Всі питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати електронною поштою за адресою: [email protected]

Просимо утриматися від дзвінків або візитів.

Переможець тендеру або переможці зобов’язуються підписати контракт за формою, що надається, невід’ємною частиною якого є Загальні умови договору і Етичні правила. Докладаємо дані документи для вашого ознайомлення.
DRC Contract template
DRC Загальні умови контракту
етичний кодекс

Кожен новий постачальник зобов’язаний заповнити та підписати Анкету та реєстраційну форму постачальника і підписати Supplier Code of Conduct. Докладаємо дані документи для заповнення.
Supplier-profile-and-registration-form
Supplier Code of Conduct

Дякуємо.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа Індіарс-П на базі шасі ТАТА, 2007 р.

Тендер на закупку офісної техніки

Тендер на закупівлю ліцензій Microsoft Office для НАЗК

ГО "Дівчата" шукає лекторів/лекторок із сексуальної просвіти та менструальної гігієни

Тендерна закупівля медикаментів та медичного обладнання

Набір на ФРІ-табір "Мольфар" про командну роботу