Конкурс на постачання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у 12 громадах Луганської та Донецької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dmitry Skichko

тендер tender(1)
Конкурс на постачання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у 12 громадах Луганської та Донецької областей

Добрий день!

Звертаємося до вас від імені міжнародної, недержавної, гуманітарної організації Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні (DRC), яка представляє інтереси донорів та реалізує в Україні програми допомоги постраждалим від конфлікту і переміщеним особам.

Запрошуємо вас подати комерційну пропозицію щодо надання консультаційних послуг з оцінки ринку та визначення можливостей для бізнесу у громадах Луганської та Донецької областей.

Інструкції з подання пропозицій, процес аналізу пропозицій та вибору постачальника детально описано на другій та третій сторінках файлу форма комерційної пропозиції 159.

У файлі “форма комерційної пропозиції 159″ зверніть, будь ласка, увагу на викладену на сторінках “Інструкція” та “Критерії вибору” методологію, за якою буде обрано переможця.
форма комерційної пропозиції 159
Annex 1 Додаток 1 ToR for economic assessment Ukr_10.12

Ваша пропозиція має містити заповнені та підписані форми, які складають комерційну пропозицію:

1.Комерційна пропозиція по формі RFQ-UKR-2021-159
2.Резюме або портфоліо (для компаній), де детально викладено досвід Виконавця щодо досліджень, оцінок ринку та визначення можливостей для бізнесу або відповідних; довідка про виконані попередні завдання або зразок виконаної роботи, а також документи, які можуть вважатися підтвержденням відповідним критеріям, визначеним у формі комерційної пропозиції на листі 3 “Критерії технічної оцінки”;
3.Технічна пропозиція (обов’язкова), що включає методологію оцінки, збір та аналіз даних для проведення аналізу та оцінки ринку і визначення нових можливостей для бізнесу у громадах;
4.Анкета та реєстраційна форма постачальника (згідно форм, що додаються).

Пропозиції необхідно подати до 15-00 15.12.2021 р. на електронну адресу: [email protected]

Також пропозицію можна подати в запечатаному конверті за адресою вул. Центральна 26, Слов’янськ поштою або особисто у термін вказаний вище.

Скани мають бути кольоровими та чіткими, невеликий текст повинен легко читатися. У темі повідомлення електронної пошти або на конверті необхідно вказати:

RFQ-UKR-2021-159 Economic assessment services for communities 15.12.2021 15-00 [назва вашого підприємства].

Пропозиції, отримані після закінчення терміну подачі або за адресою електронної пошти, відмінному від зазначеного вище, розглядатися не будуть.
Всі питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати електронною поштою за адресою: [email protected]

Просимо утриматися від дзвінків або візитів.

Переможець тендеру або переможці зобов’язуються підписати контракт за формою, що надається, невід’ємною частиною якого є Загальні умови договору і Етичні правила. Докладаємо дані документи для вашого ознайомлення.
DRC Contract template
DRC Загальні умови контракту
етичний кодекс

Кожен новий постачальник зобов’язаний заповнити та підписати Анкету та реєстраційну форму постачальника і підписати Supplier Code of Conduct. Докладаємо дані документи для заповнення.
Supplier-profile-and-registration-form
Supplier Code of Conduct

Дякуємо.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послугу організації фасилітованої стратегічної сесії для дослідження потреб цільової аудиторії ГО "Жива бібліотека"

Молодіжний обмін у Польщі!

Молодіжні громадські організації можуть податися на грант в рамках Банку Підтримки Молоді

IREX Ukraine шукає регіональних представників програми “Єднання заради дії” (оновлено)

Відкритий конкурс для неурядових організацій з надання послуг з тестування та профілактики ВІЛ як складових моделей диференційованого надання ВІЛ послуг ключовим та пріоритетним групам

Тендер на розробку оновленого Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг (ДРМВ)