Конкурс на послуги з тестування та аналізу рівня доступності онлайн-ресурсів Дія | ПРООН

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olha Matiahina

тендер tender(1)
Конкурс на послуги з тестування та аналізу рівня доступності онлайн-ресурсів Дія | ПРООН

У рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримка DIA)» ПРООН в Україні оголошує конкурс на послуги, пов’язані з тестуванням та аналізом рівня доступності екосистеми онлайн-ресурсів «Дія».

ПРООН в Україні має намір провести глибинне тестування та аналіз екосистеми онлайн-ресурсів «Дія», щоб переконатись, що портали, інструменти та програми електронних сервісів повністю відповідають положенням WCAG, та запрошує подавати пропозиції щодо відповідних послуг.

Обраний Підрядник має провести багатоетапне поглиблене тестування та аналіз 18 онлайн-ресурсів (17 – на базі ПК та один мобільний додаток). Першочергово, ресурси мають бути проаналізовані крізь призму Гармонізованого європейського стандарту EN 301 549 V3.2.1 «Вимоги щодо доступності продуктів та послуг ІКТ», положень WCAG 2.1, а також інших найкращих практик у сфері онлайн- (веб-, мобільної) доступності. Кожен перевірений онлайн-ресурс повинен отримати спеціальний детальний звіт із поглибленою оцінкою та технічною дорожньою картою (ToR) для усунення існуючих невідповідностей та помилок доступності (включаючи рішення, які можна застосувати).

Основні вимоги до організації:

 • Належно зареєстрована компанія / організація (комерційна, некомерційна чи академічна);
 • Щонайменше 3 роки перевіреного професійного досвіду у тестуванні та аналізі доступності;
 • Щонайменше 2 проєкти подібного масштабу та складності, проведені за останні 10 років або з моменту заснування організації (слід надати посилання);
 • Команда проєкту повинна мати такий мінімальний склад та кваліфікацію:

Керівник/ця групи та керівник/ця проєкту (одна людина):

Освіта: Університетський ступінь бакалавра або вище у галузі права, ІТ, соціології та суміжних областей.

Досвід:

 • Мінімум 2 роки професійного досвіду роботи з ІТ, тестування програмного забезпечення / коду або проєктування та тестування доступності та виготовлення звітів за результатами такої роботи;
 • Відмінні навички звітності (потрібно надати посилання на принаймні один зразок звіту про технічні проблеми);
 • Досвід тестування принаймні 10 вебресурсів / програмних пакетів щодо доступності;
 • Досвід співпраці з державними органами місцевого або національного рівня з питань цифрового урядування та роботи із вразливими групами розглядається як перевага.

Мови: Вільне володіння українською та англійською мовами на рівні, необхідному для читання нормативних актів ЄС та стандартів.

Тестувальники (принаймні три особи):

Освіта: Університетський ступінь бакалавра або вище з технічних чи соціальних наук або інше із принаймні 2 роками досвіду у сфері ІТ, тестування програмного забезпечення чи коду, або проєктування та тестування доступності.

Досвід:

 • Мінімум 2 роки професійного досвіду роботи з ІТ, тестування програмного забезпечення / коду або проєктування та тестування доступності;
 • Досвід тестування принаймні 20 веб-ресурсів / програмних пакетів щодо доступності;
 • Знання програмного забезпечення щодо забезпечення доступності (зчитувачі екрана, лупи, інші подібні інструменти) та знання проблем із доступністю, із якими стикаються люди із інвалідністю, розглядається як перевага.

Мови: Вільна українська мова.

Розробник/ця технічної документації (одна людина):

Освіта: Університетський ступінь бакалавра або вище з технічних чи соціальних наук або інше із принаймні 5 роками досвіду у сфері ІТ, тестування програмного забезпечення / коду, написання технічної документації чи проєктування та тестування доступності.

Досвід:

 • Мінімум 2 роки професійного досвіду роботи з ІТ, тестування програмного забезпечення / коду або проєктування та тестування доступності;
 • Досвід із написання технічної документації: принаймні 10 звітів / технічних завдань / інших технічних документів;
 • Знання програмного забезпечення щодо забезпечення доступності (зчитувачі екрана, лупи, інші подібні інструменти) та знання проблем із доступністю, із якими стикаються люди із інвалідністю, розглядається як перевага.

Мови: Вільне володіння українською та англійською мовами на рівні, необхідному для ознайомлення з нормативними актами ЄС та стандартами.

Документи, що подаються разом із пропозицією:

 • Профіль організації із посиланнями на попередній досвід, роботу з державними структурами та іншою важливою інформацією, що не повинен перевищувати десяти сторінок;
 • Технічна пропозиція, що пояснює, як компанія пропонує виконувати завдання та долати можливі труднощі та ризики;
 • Проєкт запропонованої методології та підходу, що підтверджує повнe дотримання технічного завдання;
 • Принаймні 2 довідкові листи від попередніх клієнтів із зазначенням видів послуг, що надавались;
 • Опис запропонованої команди, включаючи CV команди та відповідні дані, що дозволяють оцінити її досвід у подібних завданнях;
 • Копія документа про державну реєстрацію та свідоцтва платника податків;
 • Копія балансу за останні 2 роки для оцінки фінансової стійкості;
 • Фінансова пропозиція відповідно до інструкцій, наданих у технічному завданні.
  Примітка: Фінансова пропозиція повинна бути надана в архіві, захищеному паролем, і окремо від технічної пропозиції. Пароль до архіву фінансової пропозиції не надається, якщо цього не вимагається, і не повинен бути включеним до оригіналу подання – у супровідному листі або будь-якій іншій його частині.

Останній термін подання пропозицій – 27 травня 2021 року, 23:59.

Пропозиції, будь ласка, надсилайте за електронною адресою: [email protected] – Програма розвитку ООН, Відділ закупівель, вказавши темою листа: 490-2021-UNDP-UKR-RFP-DIA-Testing and analysis of accessibility, Part №…. From (загальна кількість частин, що подаються).

Детальна інформація щодо конкурсу та технічне завдання – за посиланням: https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=78474


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку