Конкурс на послуги з сервісного обслуговування та валідації шаф біологічної безпеки у лабораторіях протитуберкульозних закладів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Конкурс на послуги з сервісного обслуговування та валідації шаф біологічної безпеки у лабораторіях протитуберкульозних закладів

Міжнародна організація РАТН, Організатор конкурсу, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою покращення ефективності лікування хворих на МР ТБ, зниження показників смертності та відривів від лікування шляхом удосконалення системи виявлення та діагностики випадків МР ТБ, розширення доступу до якісних послуг з лікування та профілактики.

В рамках Проекту, РАТН оголошує відкритий конкурс на відбір компанії, яка здійснить сервісне обслуговування і валідацію шаф біологічної безпеки 2 класу та, за необхідності, замінить НЕРА-фільтри, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції.

Докладніший опис послуг приводиться в Технічному завданні, що додається.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 14 липня 2020 року, 16:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 16 липня 2020 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

Детальніша інформація тут: Оголошення

Технічне завдання тут: Технічне завдання

 

Бажаємо Вам успіху!


Останні публікації цього розділу:

Постачання детекторів газу для СММ ОБСЄ в Україні

Запит на надання пропозицій на виконання активності «Сучасні послуги – сучасна країна: Покращення надання послуг в м. Маріуполь»

Конкурс на створення автоматизованої системи оцінки вартості майна для ФДМУ

Kонкурс на закупівлю обладнання

Набір учасників на тренінг "Права людини як найвища суспільна цінність"

До 26 липня – прийом заявок на Regional Champions Accelerator