Конкурс: впровадження моделі мультидисциплінарного підходу щодо надання медичних, соціальних та психологічних послуг вразливим групам

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант (2)
Конкурс: впровадження моделі мультидисциплінарного підходу щодо надання медичних, соціальних та психологічних послуг вразливим групам

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для впровадження моделі мультидисциплінарного підходу для надання медичних, соціальних та психологічних послуг вразливим групам населення, включаючи ВПО, у закладах первинної медичної допомоги.

Метою цього гранту є впровадження комплексної моделі надання соціальних, психологічних та медичних послуг уразливим групам населення, в тому числі ВПО, в обраних закладах охорони здоров’я (далі – ЗОЗ). У співпраці з командою Проекту грантоотримувачі створять мультидисциплінарну команду, до складу якої увійдуть медичні працівники, соціальний працівник/и та психолог/и в кожному із ЗОЗ. Ці мультидисциплінарні команди організовуватимуть системну роботу з надання медичних, соціальних та психологічних послуг, догляду та підтримки відповідно до потреб ВПО та інших вразливих груп населення.

Грантові заявки необхідно подати до 20 листопада 2022 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 2 100 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

  • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
  • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
  • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
  • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
  • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • бути закладом первинної медичної допомоги в Житомирській, Чернігівській, або Київській областях, юридично зареєстрованим в Україні як комунальне некомерційне підприємство;
  • бути зареєстрованим у SAM.gov та мати унікальний ідентифікаційний номерпідприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

  • претендент офіційно уклав договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ);
  • претендент є закладом первинної медичної допомоги, який обслуговує всі вікові групи та всі категорії населення, включаючи ВПО;
  • претендент бажає та має можливість налагодити співпрацю між ЗОЗ та місцевими соціальними службами;
  • претендент готовий забезпечити участь свого медичного персоналу в навчанні та проектній діяльності, а також поділитися досвідом із іншими ЗОЗ;
  • претендент має функціональну фінансову систему;
  • претендент має достатні ресурси та кадри для реалізації моделі надання підтримки вразливим групам, зокрема ВПО;
  • претендент може надати приміщення для організації кабінету психолога та робоче місце для соціального працівника/ів.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №32 MULTIDISCIPLINARY APPROACH MODEL FOR THEPROVISION OF SERVICES FOR VULNERABLE GROUPS INCLUDING IDPS AT PHC), що міститься в додатку до даного оголошення (HRS RFA 32 Multidisciplinary model for vulnerable groups) (українською мовою – RFA 32 переклад) та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io ).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/). 

Заявники, що планують брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу. Ті заявники, що раніше подавалися на гранти від Проекту повинні знову пройти реєстрацію на грантовому порталі.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 2 листопада 2022 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 4 листопада 2022 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00 2 листопада 2022 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 2 листопада 2022 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за Київським часом) 20 листопада 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курси, навчальний візит до Швеції та конкурс грантів - Старт проєкту CAFU

Відбір організації для збору даних щодо впровадження нових/недостатньо поширених лікарських засобів та медичних виробів з профілактики ВГС серед ЛВІН

Конкурс на послуги перевезення вантажів автомобільним транспортом (Дніпропетровська, Запорізька обл)

Послуги Digital Assessment Implementer (Eurasia Foundation)

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання

Тендер на закупівлю меблевих виробів