Конкурс на отримання гранту для проведення комунікаційної кампанії, що підвищить обізнанність пацієнтів щодо своїх прав (оновлено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Конкурс на отримання гранту для проведення комунікаційної кампанії, що підвищить обізнанність пацієнтів щодо своїх прав (оновлено)

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для місцевих неурядових організацій, спроможних реалізувати загальнонаціональні або міжрегіональні комунікаційні кампанії для підвищення обізнаності українських споживачів медичних послуг щодо Програми медичних гарантій (PMG) та нових маршрутів пацієнта, які забезпечують доступ до медичних послуг, що фінансуються державою. 

Кінцевий термін подання заявок змінено на  23:59 13 грудня. Всі інші умови залишаються в силі.

Проект планує надати 1 (один) грант на суму, що не перевищуватиме 2 100 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
  • Мати номер DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)
  • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:
Значний досвід співпраці із зацікавленими сторонами у сфері охорони здоров’я, значний досвід розробки та впровадження інформаційних кампаній щодо прав пацієнтів, а також досвід роботи зі ЗМІ та лідерами громадської думки на теми, що стосуються здоров’я, тощо.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №24 NGO’s Communications Campaign on Patients’ Rights Awareness), що міститься в додатку до даного оголошення (RFA 24_NGOs Communications Campaign_to post) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io). 

Заявники, що планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 24 листопада 2021 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 26 листопада 2021 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00  23 листопада 2021 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 23 листопада 2021 року.

Кінцевий термін подання заявок змінено на  23:59 13 грудня. Всі інші умови залишаються в силі.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії