Конкурс на одержання субгранту для забезпечення підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chem
Конкурс на одержання субгранту для забезпечення підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами

Проект АГРО має намір надати два субгранти українським неурядовим організаціям або бізнес асоціаціям для забезпечення підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами.

Метою даних субгрантів є сприяння асоціаціям малого та середнього агробізнесу та асоціаціям органів місцевого самоврядування сільських громад у розширенні їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері земельних відносин, проведенні інституційної реформи Держгеокадастру, підтримці комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні, а також у захисті інтересів органів місцевого самоврядування, малого та середнього агробізнесу в галузі землеустрою.

Діяльність в рамках субгранту передбачає проведення щомісячних відкритих дистанційних конференцій та круглих столів з питань розвитку земельної реформи та реформи Держгеокадастру у всіх 24 областях України та на національному рівні.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.
Додатки можна завантажити за посиланням.

Проект АГРО проведе передзаявочний online семінар 22 грудня 2020 р. з 12.00 до 14.00 години за київським часом.

За електронною адресою [email protected] на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу грантів і контрактів з посиланням на RFA № 14, необхідно надсилати:

  • Усі питання щодо цього ЗПЗ не пізніше 18:00 за київським часом 26 грудня 2020 року.
  • Підтвердження участі в передзаявочному семінарі, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом 21 грудня 2020 р
  • Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) не пізніше 18:00 за місцевим часом 8 січня 2021 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.


Останні публікації цього розділу:

ООН оголошує грантовий конкурс із впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Донецькій / Луганській області

Тендер на розробку веб-сайту для громадської організації

Флешмоб мобільних відеоісторій

Харківський антикорупційний центр оголошує тендер на розробку нового сайту організації

Запит комерційних пропозицій – оренда складських приміщень

Open call на виставку проєкту CONNECT в Миколаєві