Конкурс на одержання субгранту для реалізації Програми створення національної мережі “Демо-ферм”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chem
Конкурс на одержання субгранту для реалізації Програми створення національної мережі “Демо-ферм”

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні АГРО запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації Програми створення національної мережі “Демо-ферм”.

Метою цього субгранту є допомога українським сільськогосподарським ММСП у створенні продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій та покращення взаємного навчання та взаємодії між учасниками українського сільськогосподарського ринку та їх інтеграції в мережу європейських демонстраційних ферм. 

Географія демонстраційних ферм має охоплювати національний та регіональний рівні з фокусом на наступні цільові області Проекту АГРО: Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Харківську, Херсонську та Черкаську.

Демонстраційні ферми мають охоплювати такі сектори (ланцюги створення доданої вартості) як: м’ясо, молоко, ягоди, фрукти, овочі, мед, кондитерська та крафтова продукція, аквакультура, птиця (окрім курей).

Успішний заявник має відповідати за втілення трьохетапного проекту «Демо-ферма».

Етап 1: Популяризація ідеї «Демо-ферм» в Україні на досвіді 6 пілотних ферм, створених на цьому етапі до кінця березня 2021 р.
Етап 2: Створення 10 нових демо-ферм до кінця 2021 року та онлайн-платформи на базі ГІС-технологій​
Етап 3: Створення до 50 демо-ферм до 2024 року та їх інтеграція у мережу демо-ферм ЄС

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.
Додатки можна завантажити за посиланням.

Програма АГРО проведе передзаявочний online семінар 07 грудня 2020 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Учасники повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 03 грудня 2020 р. на адресу [email protected] з посиланням на RFA № 12.  

Просимо надсилати на ім’я Ігоря Лазаренка, менеджера відділу грантів і контрактів на електронну адресу [email protected] з посиланням на RFA №12:

  • Усі питання щодо цього ЗПЗ не пізніше 18:00 за місцевим часом 11 грудня 2020 р. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 15 грудня 2020 р.
  • Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) в електронному форматі не пізніше 18:00 за місцевим часом 21 грудня 2020 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції

DiXi Group шукає тренера для проведення онлайн-тренінгу на тему «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії»

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) 2021-2022 з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE)

Запит на надання послуг з організації та проведення школи тваринника

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2021

Тендер на закупівлю господарських товарів, канцтоварів та продуктів харчування