Конкурс «Покращення доступу сільськогосподарських ММСП до інноваційних рішень»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Конкурс «Покращення доступу сільськогосподарських ММСП до інноваційних рішень»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні АГРО запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації програми «Покращення доступу сільськогосподарських ММСП до інноваційних рішень».

Метою субгранту є надання допомоги агропродовольчим ММСП у доступі до інноваційних рішень, підвищення рівня знань та поінформованості щодо можливостей та інструментів успішного впровадження інноваційних рішень у своїх компаніях.

Заявники мають запропонувати концепцію створення системи довготривалої взаємодії між агро-продовольчими ММСП та компаніями, що надають інноваційні, фінансові та інші супутні послуги та перелік запланованих заходів. Передбачається, що реалізація запропонованих заходів матиме позитивний вплив на ефективність українських виробників фруктів, овочів та ягід, що врешті-решт призведе до зростання продажів, кращого доступу до фінансів та прозоріших земельних відносин.

Очікується, що тривалість субгранту за цим контрактом буде не більше 12 місяців. Орієнтовна дата початку діяльності за субгрантом, присудженим за цим запитом – 01 лютого 2021 року.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням
Додатки можна завантажити за посиланням.

Проект АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 09 грудня 2020 р. з 10.00 до 12.00. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 04 грудня 2020 р. на адресу [email protected] з посиланням на RFA № 17.

Просимо надсилати на ім’я Ігоря Лазаренка, менеджера відділу грантів і контрактів на електронну адресу [email protected] з посиланням на RFA №17:

  • Усі питання щодо цього ЗПЗ не пізніше 18:00 за місцевим часом 14 грудня 2020 р. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 17 грудня 2020 р.
  • Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) в електронному форматі не пізніше 18:00 за місцевим часом 25 грудня 2020 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на школу стратегічних комунікацій та антифейку

Допомагай молоді розвиватися в медіа і комунікаціях на безкоштовній програмі Mentorplace 1.2

Конкурс на надання послуг цифрового маркетингу в мережі Google

Конкурс на надання послуг продуктового дизайну

Конкурс на надання послуг бізнес-аналітики

Конкурс на надання послуг програмування no-code на платформі створення веб-застосунків bubble.io