Конкурс на одержання субгрантів RFA-05 Програма «Безпечність харчових продуктів»

Зафіксувати у Google календарі!


Пост в Инстаграм с цитатой на английском языке с оранжевым фоном и абстрактной графикой
Конкурс на одержання субгрантів RFA-05 Програма «Безпечність харчових продуктів»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) оголошує конкурс на одержання субгрантів для надання допомоги українським аграрними ММСП (мікро, малим та середнім підприємствам) у доступі до послуг з консультування щодо впровадження вимог міжнародних стандартів стосовно систем безпечності харчових продуктів, які базуються на принципах НАССР.

Два субгранти будуть надані кваліфікованим українським недержавним підприємствам, громадським організаціям та/або бізнес асоціаціям, які продемонструють свою спроможність та доброчесність у адмініструванні програми впровадження систем безпечності харчових продуктів, а саме:

-           веденні обліку учасників;

-           збору необхідних підтверджуючих документів;

-           забезпеченні дотримання правил і умов програми її учасниками та веденні документообігу;

-           контролювати та оплатити частину витрат залучених ММСП на впровадження систем безпечності харчових продуктів.

До заявників висуваються такі кваліфікаційні вимоги:

  1. Заявники повинні вести діяльність протягом не менше 3 років, мати досвід реалізації програм подібного розміру та бюджету і мати кваліфікований персонал, з досвідом адміністративної роботи.
  2. Заявники повинні володіти достатніми власними коштами для здійснення виплат підприємствам – учасникам програми з наступним відшкодуванням від АГРО.

Програма АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 28 вересня 2020 р. з 11.00 до 13.00, де заявники зможуть задати питання і отримати роз’яснення щодо умов конкурсу та заповнення аплікаційної форми. Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою зацікавленість, надіславши до 25 вересня ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу [email protected], в темі листа вказати RFA № 05. 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) надсидайте в електронному форматі не пізніше 18:00  8  жовтня 2020 р. на адресу [email protected]  з посиланням на RFA №05.

Усі питання щодо проведення конкурсу надсилайте на ім’я керівника відділу субгрантів і контрактів Володимира Наконечного, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA № 05 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкції щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №05 за посиланням

Повний опис технічного завдання та інструкції щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №05 за посиланням

За цим посиланням можна завантажити форми заявки та інші додатки до оголошення


Останні публікації цього розділу:

Грантовий конкурс з підтримки дружніх до довкілля бізнес ідей

Конкурс на закупівлю послуг розробника та тестувальника

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Freedom House оголошує конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами

НДІ. Запит на подання пропозицій. Мистецька виставка на тему гендерної рівності в Україні

Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030