Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chem
Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для сприяння економічному зростанню мікро-, малих та середніх підприємств (далі ММСП) в секторі виробництва продукції птахівництва (окрім курей).

Метою субгранту є створення умов для доступу ММСП до сучасних консультаційних, технологічних, ветеринарних послуг, зоотехнічного обслуговування, тощо, що буде сприяти збільшенню обсягів виробництва та продажу продукції за міжнародними стандартами якості та безпечності, впровадженню міжнародних практик біобезпеки та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.

До заявників висуваються такі кваліфікаційні вимоги:

  • заявниками можуть бути галузеві асоціації, громадські організації об’єднань виробників, приватні підприємства або фізичні особи-підприємці, які офіційно зареєстровані в Україні;
  • заявник повинен мати щонайменше 3 роки досвіду з організації та надання сервісно-консультаційних послуг з питань утримання та вирощування свійської птиці (окрім курей);
  • заявник повинен бути готовим співінвестувати у дану діяльність не менше ніж 50% від загальної суми бюджету проекту.

Програма АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 1 лютого  2021 р. з 15.00 до 17.00, де заявники зможуть задати питання і отримати роз’яснення щодо умов конкурсу та заповнення аплікаційної форми. Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою зацікавленість, надіславши до 18:00 29 січня  ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу [email protected], в темі листа вказати RFA № 16. 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) надсидайте в електронному форматі не пізніше 18:00  8  лютого 2021 р. на адресу [email protected]  з посиланням на RFA №16.

Усі питання щодо проведення конкурсу надсилайте на ім’я керівника відділу субгрантів і контрактів Володимира Наконечного, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA № 16 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкції щодо підготовки та подання заявок наведені у Доповненні 1 до Запиту на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №16 за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля сертифікатів для отоварення у мережі супермаркетів Львівської області

Запит на надання пропозицій "Політико-економічний аналіз у секторі меліорації"

Гранти / Grant: Improvement of Ukraine’s Position in the World Bank “Doing Business” Ranking

Конкурс на подання пропозицій на послуги з фото та відеозйомки для формування банку фото- та відео для використання у майбутній комунікаційній кампанії щодо вакцинації проти COVID-19

Цифрова трансформація МСП. Харківщина

Тендер на закупівлю логістичних послуг