Конкурс на надання послуг з проведення тренінгу (“Посилення впливу ОГС на місцевому рівні”)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ГО “СТЕП”

STEP_Konkurs
Конкурс на надання послуг з проведення тренінгу (“Посилення впливу ОГС на місцевому рівні”)

Громадська організація “Стратегії і технології ефективного партнерства” (ГО “СТЕП”) в рамках проєкту “Зміцнення демократичного врядування” оголошує конкурс на надання послуг з проведення дводенного тренінгу на тему «Як посилити вплив громадських об’єднань на місцевому рівні».

Місце і дати проведення тренінгу: м. Запоріжжя, 20.03.2020 р. (з 9 до 18 години) та 21.03.2020 р. (з 9 до 14 години).

Цільова аудиторія: представники/ці нещодавно створених громадських об’єднань та ініціативних груп, які діють на рівні  об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та малих міст (селищ) Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Харківської областей. Кількість учасників/ць: до 24 осіб (орієнтовно по 2 особи від 1 громадського об’єднання).

Мета тренінгу: сформувати в учасників/ць тренінгу сталі уявлення про цілі, завдання та особливості діяльності організацій громадянського суспільства на місцевому рівні, про можливості впливу громадян на розвиток громад і процеси ухвалення рішень. Покращити вміння та посилити мотивацію учасників/ць до використання різних форм і методів залучення громадян до процесів ухвалення і виконання рішень на місцевому рівні, активізації інформаційної діяльності, впровадження інструментів місцевої демократії.

Орієнтовна програма (зміст) тренінгу:

  • Специфіка діяльності ОГС на місцевому рівні: приклади, успішні практики.
  • Ресурси громад (кадрові, інформаційні, організаційні, фінансові та ін.), якими може скористатися громадське об’єднання для реалізації проєктів.
  • Цілі, логіка і форми залучення громадськими організаціями (ГО) різної цільової аудиторії до співпраці на території ОТГ та малих міст.
  • Створення локальних спільнот. Ефективне партнерство і взаємодія на місцевому рівні.
  • Інструменти впливу ГО на розвиток громад. Де і як знайти підтримку для своїх ініціатив.

До кожного блоку мають бути підготовлені практичні завдання. Методи роботи: інтерактивні лекції-презентації, дискусії, практичні завдання, ділові ігри та ін.

Вимоги до тренера / тренерки: досвід проведення тренінгів із зазначеної чи схожої тематики, досвід участі у реалізації (координації) проєктів у співпраці з місцевими громадськими об’єднаннями, об’єднаними територіальними громадами у різних регіонах України, розуміння контексту і специфіки діяльності ГО на території цільових областей. Перевага надається особам, зареєстрованим як ФОП (3 група). Детальні умови та орієнтовна вартість послуг прописані в доданому технічному завданні. 

Очікуємо на Вашу зацікавленість у наданні тренінгових послуг, релевантне резюме, реєстраційні документи ФОП, пропозиції до детальної програми не пізніше 02 березня 2020 р. Пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected].

Для контактів: +38066 339 1544, Інна Стащук, менеджерка проєкту.

Зі змістом, цілями та результатами попередньої фази проєкту можна ознайомитися на сайті ГО “СТЕП”, зокрема за цим посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання