Конкурс на надання послуг з підвищення спроможності у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


USAID
Конкурс на надання послуг з підвищення спроможності у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад

Кімонікс Інтернешнл Інк. у рамках реалізації проект USAID «Агросільрозвиток» шукає виконавця для надання послуг з підвищення спроможності фахівців центральних органів влади, голів об’єднаних територіальних громад, представників місцевих рад та ініціативних груп у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що реалізується  Кімонікс в Україні. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект працюватиме на національному та регіональному рівні, та приділятиме особливу увагу розвитку сільського господарства у південних та східних регіонах країни.

Цілі субконтракту:

Компанія «Кімонікс» має намір доручити виконання робіт за cубконтрактом для досягнення таких специфічних цілей:

  • Підвищення спроможності представників Міністерства аграрної політики та продовольства (МАПП), регіональних, місцевих органів влади та цільових груп щодо впровадження моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад;
  • Розповсюдження досвіду існуючих в Україні найбільш успішних практик (моделей) сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Завдання, що покладаються на Субпідрядника для досягнення цих цілей:

  1. Розробити навчальні програми та презентаційні матеріали з методів активізації громади та впровадження успішних моделей сільського розвитку для різних цільових аудиторій, а саме: – ініціативних груп об’єднаних територіальних громад (ОТГ), розраховану на дводенний тренінг; – представників обласних і районних органів влади, громадських організацій, ініціативних груп та сільських голів, розраховану на одноденний семінар; – представників професійної спільноти і фахівців МАПП, розраховану на одноденний семінар.
  2. Відібрати та проаналізувати щонайменше 10 різноманітних успішних моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад у різних областях України. Розробити рекомендації щодо їх впровадження, включивши в презентаційні матеріали.
  3. Провести інформаційно-навчальну програму з вдосконалення методів активізації громади та впровадження успішних моделей сільського розвитку для різних цільових аудиторій: – дванадцяти обраних Проектом ОТГ в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях (підконтрольна уряду Україні територія) (12 тренінгів); – представників обласних і районних органів влади, громадських організацій та ініціативних груп, а також сільських голів у Донецькій і Луганській областях (підконтрольна уряду Україні територія) (4 семінари); – представників професійної спільноти і фахівців МАПП (1 семінар).

Повідомлення про зацікавленість в участі:

Компанії чи організації мають виявити свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру Ігорю Лазаренку, менеджеру з питань контрактів та грантів, на адресу:  [email protected] до 18:00 17 лютого 2017 р.

Відповіді на запитання учасників:

У разі виникнення запитань щодо процесу подання заявки, проведення конкурсу та укладання субконтракту, просимо зацікавлених учасників надсилати їх Ігорю Лазаренко на електронну адресу [email protected]. Кінцевий термін для письмових запитань щодо цього конкурсу: 28 грудня 2017р. Ми надамо вам відповіді не пізніше, ніж 01 березня 2017 року.

Інші дедлайни:

Кінцевий термін надання пропозиції на конкурс: 9 березня 2017 р.

За попередніми розрахунками, субконтракт із переможцем буде укладено до 22 березня 2017 року.

Докладніша інформація – у доданих файлах:

RFP ARDS S2-04_Models_FINAL_UPD (Повний текст оголошення)

ARDS_FP Subcontract Template_rev-024_eng-ukr_FINAL_20 01 17 (Зразок субконтракту на виконання цього замовлення)


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання