Конкурс на надання послуг Аналітика для дослідження теми «Торгівля дітьми в Україні: продаж дітей та сурогатне материнство»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ТЕНДЕР
Конкурс на надання послуг Аналітика для дослідження теми «Торгівля дітьми в Україні: продаж дітей та сурогатне материнство»

МБФ Карітас України, м. Львів запрошує прийняти участь у конкурсі на надання послуг аналітика для проведння дослідження.   

Дослідження на тему «Нинішні і майбутні виклики в боротьбі проти торгівлі дітьми та будь-яких інших форм експлуатації дітей (сучасне рабство) в Євро-Середземноморському регіоні» - це зведене дослідження, в якому візьмуть участь 10 країн з Євро-середземноморського регіону, в тому числі Україна.

Мета цього дослідження полягає у виявленні існуючих і нових форм торгівлі дітьми, нові методи для підтримки дітей-жертв, нові інструменти для підвищення обізнаності серед “групи ризику ” та громадянського суспільства, нові моделі адвокатської діяльності, а також запропонувати нові інструменти для боротьби з торгівлею людьми. 

ЦІЛІ, ПІДХІД І МЕТОДИКА ДОСЛІДЖЕННЯ

  1. Основні цілі та завдання

Цілі дослідження :

  • якісний та кількісний аналіз ситуації з торгівлею дітьми в Україні;
  • збір та аналіз інформації про випадки продажу дітей;
  • аналіз явища сурогатного материнства, його вплив на дитину та відношення до можливості використання дітей для різних цілей
  • розробка рекомендацій для покращення ситуації з запобіганням торгівлею дітьми та сурогатного материнства з метою використання дітей для вдосконалення законодавства та політики у цій ділянці, для державних та недержавних організацій
  • задокументувати результати дослідження у звіті.
  1. Процес та методи дослідження

Процес дослідження буде відбуватись у три фази:  

- підготовча фаза: збір та обробка даних, які є у відкритому доступі (законодавство, статистика, звіти тощо)

- підготовка інструментів для збору даних під час візитів на локації, розробка анкети для проведення фокус груп та індивідуальних опитувань;

- фаза синтезу інформації, кількісних та якісних показників, та розробка рекомендацій, написання чорнового та фінального звітів.

            Аналітик тісно співпрацює з координатором проекту по протидії торгівлі людьми Карітас України, який здійснюватиме візити в локації, де виконується проект для проведення інтерв’ю та фокус-груп.

            Після проведення попереднього дослідження Аналітик готує попередній звіт, надсилає до відповідальної особи у Карітас України для погодження, обговорює його з представником Карітасу України та з керівним комітетом зведеного дослідження

            Дослідження буде вважатись завершеним після обговорення усіх відповідних питань та внесення усіх змін, уточнень та рекомендацій у фінальний звіт. Фінальний звіт повинен бути виконаний українською мовою та складений відповідно до рекомендаційної структури звіту про оцінку (Додаток 1). Текст звіту повинен бути проілюстрований, де це доречно, таблицями, графіками, фотографіями тощо. Аналітик  має переконатись, що його оцінка є об’єктивною та збалансованою, твердження точні та перевірені, рекомендації реалістичні.

  1. Обсяг оцінки та сфери, які повинні бути оцінені

Окрім того Аналітик повинен звертати свою увагу на наступне:

  1. Як страждають діти. Дати приклади правдивих історій, цитати дітей – жертв торгівлі людьми.
  2. Статистика: наявних і відсутніх даних. Як виявлять, ідентифікують дітей, які є жертвами торгівлі людьми? Чому? Етичні, практичні і правові аспекти.
  3. Що відбувається з жертвами торгівлі дітьми, коли вони досягають повноліття? З якими труднощами стикаються діти, коли їм виповниться 18 років (діти в сім’ях і в прийомних сімях, під опікою держави)? Чи є спеціальна підтримка і допомога для них? Чи вона є фективною?
  4. Чи існують програми підтримки для дорослих, які були жертвами торгівлі людьми, будучи дитиною. Які типи програм існують або мають бути розроблені?
  5. Хто є зацікавленими сторонами, що беруть участь у профілактиці і боротьбі з торгівлею дітьми у країні: НУО, церква, державні установи, правоохоронні органи…
  1. Очікувані результати

Проміжні результати

           Аналітик буде працювати у координації із керівником проекту в Карітасі Україна, надавати йому інформацію про хід роботи та проміжні результати через зустрічі та консультації. Аналітик повинен підготувати попередні проміжні висновки та попередній звіт до 30 жовтня 2018.

Кінцеві результати

            Кінцевий чорновий звіт про оцінку повинен бути наданий до кінця терміну послуги. Кінцевий звіт має бути підготовлений в електронній та паперовій версії відповідно до запропонованої структури, що додається (Додаток 1), та повинен бути поданий національному координатору проекту українською мовою в електронній та паперовій версії не пізніше зазначених в угоді дат. 

  1. Авторське право

            Вся інформація, документи, методичні рекомендації та інші продукти, виготовлені Аналітиком, залишатимуться у власності Карітасу України.

  1. Кваліфікація

            Відбір Аналітика буде здійснений відповідно до наступних критеріїв:

- освіта вища гуманітарна або юридична;

- досвід у проведенні досліджень та написанні звітів;

- хороші аналітичні здібності;

- добре володіння українською мовою;

- обізнаність у соціально-економічній ситуації

- хороші аналітичні навички

- хороші комунікативні навички; 

- володіння ПК на рівні впевненого користувача;

            Преференції віддаватимуться особі зі знанням англійської мови, знанням теми торгівлі людьми та з креативністю і гнучкістю.

  1. 7. Тривалість послуги та оплата
  2. Документи, що підлягають включенню при поданні пропозицій

            Аналітик отримує гонорар за виконану роботу. Остаточні виплати сплачуються після повного завершення та прийняття загальних договірних зобов’язань, після чого Карітас Україна підписує акт виконаних робіт та здійснює оплату.

            Заявники подають наступні документи:

  • CV, включаючи інформацію про минулий досвід на аналогічних позиціях або залучення в аналогічних проектах та контактні дані для підтвердження;
  • Фінансова пропозиція: повинна вказувати загальну суму та умови платежу (тобто чи платежі надають поетапно або після завершення всього договору).

Не повністю заповнені заявки не розглядаються. 

 

Додаток 1: Структура звіту 

Наступні рекомендації будуть корисні для структурування звіту:

  1. Титульна сторінка
  2. Схема / зміст / список скорочень / вступ :
    2.1 – Короткий опис здійснення та процедури дослідження

2.2 – Цілі, завдання дослідження та методологічний підхід

2.3 – Основні висновки, що стосуються основних тем завдання
2.4 – Найбільш важливі рекомендації

  1. Основні висновки
  2. Додатки
    1. Технічне завдання
    2. Зразок анкет для проведення фокус-груп та інтерв’ю
    3. Список опитаних осіб
    4. Список інших відповідних документів

 

Обсяг фінального звіту – 20-30 сторінок. Мова – українська.

Просимо надсилати Ваші пропозиції до 15.06.2018 р. включно на мейл: [email protected]

Контакт: Марина Воржева, тел. +380503583523


Останні публікації цього розділу:

Тендер: пошук експерта/ки з кліматичної політики

Тендер на закупівлю продуктових сертифікатів

Закупівля паливно-мастильних матеріалів

Тендер на надання послуг з фасилітації стратегічних сесій

Тендер на закупівлю товарів для дитячих наборів (Канцтовари та товари для творчості, Індивідуальні товари для дітей, Техніка)

Запит на отримання цінової пропозиції на причепи для транспортування чотирьох собак