Конкурс на надання консультаційних послуг з вдосконалення правил та практик внутрішнього аудиту та інформаційної безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SACCI Project

аудит
Конкурс на надання консультаційних послуг з вдосконалення правил та практик внутрішнього аудиту та інформаційної безпеки

Шановні Пані/Панове!

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Менеджмент Сістемс Інтернешнл» запрошує взяти участь у конкурсі на надання консультаційних послуг з вдосконалення правил та практик внутрішнього аудиту та інформаційної безпеки.

Будь ласка, користуйтесь Додатком до цього оголошення у підготовці Вашої пропозиції https://bit.ly/2HIIr53

Заявки мають бути подані до 18:00 (за київським часом) 3 квітня 2019 р. на електронну адресу [email protected], з позначкою RFP 216-6113.01.19.016.

До участі у конкурсі запрошуються компанії – тільки юридичні особи інкорпоровані або створені за законодавством України, бенефіціарними власниками яких, із часткою більше ніж 50%,  є громадяни України.

При підготовці вашої пропозиції ви несете відповідальність за те, щоб вона надійшла за вищевказаною адресою не пізніше встановленого терміну.

Пропозиції, отримані після встановленого терміну подачі, незалежно від причини, розглядатися не будуть.

Проект залишає за собою право не приймати будь-яку пропозицію або укладати контракт / оформляти замовлення на купівлю, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою і подачею постачальником пропозиції.

 

З повагою,
Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю еко сумок

Конкурс на закупівлю послуг оренди сценічного, звукового, світлового обладнання

Закупівля послуг з обслуговування комп'ютерів та оргтехніки

Послуги з виготовлення поліграфічної продукції

«ДІКСІ ГРУП» шукає фахівців зі збору та аналізу даних

Конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях»