Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» збирає заявки від підприємців-початківців Черкащини та Вінниччини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Прийом заявок_Село
Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» збирає заявки від підприємців-початківців Черкащини та Вінниччини

50 000 грн для реалізації 24 найуспішніших проєктів пропонує конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку»,  оголошений в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва». Проєкт реалізується Благодійним фондом «МХП – Громаді», який працює на територіях присутності МХП,  у партнерстві з Агенціями регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей та міжнародними партнерами. Внесок «МХП – Громаді» у проєкті становить майже 700 000 грн. Ще понад 820 000 грн надають партнери. 

- Наш конкурс  «Село. Кроки до розвитку» особливий тим, що ми надаємо можливість реалізувати свої ідеї саме сільським підприємцям-початківцям. Такі можливості особливо цінні для жителів сіл і малих міст, адже розраховані на розвиток малого та мікропідприємництва, що в період поширення COVID-19 важливо і потрібно, – зазначила керівник проєкту, фахівець із залучення міжнародних інвестицій БФ «МХП – Громаді» Катерина Лісіченко.  – Таким чином ми хочемо підтримати і відповідно підсилити вплив та участь активного прошарку сільських підприємців у житті громади.

Заповнені заявки приймаються до 30 березня на адресу [email protected] з позначкою “Конкурс мікрогрантів “Село. Кроки до розвитку”.

Переможців буде оголошено 11 квітня.

Заявка https://cutt.ly/Jz8nqXY

Положення  https://cutt.ly/Qz8bvSF

 Ініціатива реалізована у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері “зеленої” енергетики

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Запорізькій та Миколаївській областях

Реєстрація на групи психологічної самодопомоги для представників/ць громадських організацій та ініціатив

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей

Тендер на закупівлю послуг з розробки бренду національного проєкту управління інноваціями для цілей Проєкту USAID Кібербезпека

Тендер на закупівлю напівавтоматичного біохімічного аналізатора