Конкурс малих грантів «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів півдня України»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
frgn

загружено-2
Конкурс малих грантів «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів півдня України»

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує конкурс малих грантів «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів півдня України». Конкурс реалізується в рамках діяльності мережі «Ресурсні центри місцевої демократії» та за підтримки NED (м. Вашингтон, ОК, США).

Географія конкурсу: міста, села, селища, об’єднані територіальні громади (ОТГ) Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

До участі в конкурсі запрошуються партнерства за участю об’єднань громадян (органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, що внесені до Реєстру неприбуткових організацій і установ), медіа та представників місцевого бізнесу (приватних підприємців або малих /середніх підприємств).

Цілі конкурсу

Підвищити ефективність бюджетних процесів в місцевих громад Миколаївської, Одеської та Херсонської областях шляхом зміцнення спроможності місцевих громадських груп (активістів, advocacy NGO) і медіа до запуску механізмів демократії участі на основі:

  • Підвищення спроможності громадян щодо участі у бюджетному процесі місцевого рівня, та щодо застосування дієвих методів контролю ефективності виконання місцевих бюджетних/цільових програм. 
  • Підвищення спроможності громадян щодо застосування механізмів поточного контролю використання бюджетних коштів через процедури тендерів.
  • Просування дієвих механізмів, що забезпечують ефективність бюджетного процесу, та підзвітність використання коштів місцевих бюджетів.
  • Формування сталих партнерств за участю об’єднань громадян та місцевого бізнесу, що започатковують компанію по вирішенню проблеми відповідно до спільного плану солідарних дій.

Термін подачі заявок: 30 вересня 2017 р. (форма заявки на конкурс)

Тривалість реалізації проекту: не більше 5 місяців

Розмір гранту: до $800.

Оголошення результатів: 15 жовтня 2019 р.

Умови конкурсу та навчання для потенційних грантерів.

Реєстрація учасників тренінгу за посиланням:  тут.

Заявки потенційних учасників «Школи громадських префектів» до 26 серпня 2019 року.

Контакти для зв’язку: [email protected]. (0512) 47-38-79, Олена Вартанян (офіс -менеджер). E-mail: [email protected], Тел/факс  (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» 

Грантовий конкурс проводитися в рамках проекту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» http://frgn.mk.ua на тему: «Демократія та законність для ефективних місцевих бюджеті на півдні України» за підтримки NED (м. Вашингтон, ОК, США).

Проект реалізується в партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» http://acsa.com.ua/uk/ (м. Одеса), ГО «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень» http://pcpsd.blogspot.com (м. Херсон) та в рамках діяльності мережі «Ресурсні центри місцевої демократії».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю фільтрувальної установки для Бобринецької ОТГ

ЮНІСЕФ запрошує школи провести Найвідкритіший урок і зустрітися з відомою співачкою

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на надання безоплатної правової допомоги на сході України

Цінові пропозиції на придбання монітору для відображення роботи Системи електронного голосування «ГОЛОС»

Цінові пропозиції на придбання 26 планшетів для реалізації проєкту

Послуги з розробки, інсталяції та налаштування Системи електронного голосування «ГОЛОС»