Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами ГІСМАОВК»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Yana Chankotadze

c09dced5
Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами ГІСМАОВК»

ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)» серед громад Луганської та Донецької областей для розбудови системного партнерства з мережею спеціалістів ГІСМАОВК.

Мета Конкурсу: відібрати шість громад для розбудови протягом січня – квітня 2022 року взаємодії та створення механізмів співпраці зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)». Які будуть співпрацювати з моніторами, аналітиками, радниками, посередниками та експертами мережі ГІСМАОВК https://dialog-ua.org/ та у разі необхідності за допомогою діалогових та інших підходів в партнерстві зможуть опрацювати не менш ніж 12 конфлікт-кейсів.

До участі у Конкурсі можуть подаватись громад усіх типів територіальної приналежності з Донецької та Луганської областей (сільского, селищного, міського типу, ОТГ, райони, тощо). Для участі у Конкурсі приймаються заявки-анкети із додатками, та необхідна документація відповідно умовам цього Конкурсу.

Умови Конкурсу — подання на участь в цьому Конкурсі здійснюється відповідно необхідних наступних документів:

  • Заявка-анкета відповідно форми, що додається (в якій всі розділи мають бути заповнені);
  • Гарантійний лист про готовність співпрацювати в рамках методології роботи ГІСМАОВК https://dialog-ua.org/;
  • Лист зацікавленості від місцевої НГО про готовність співпрацювати зі спеціалістами ГІСМАОВК на території громади.

Конкурсні проектні заявки-анкети буде оцінювати спеціально створена Комісія Конкурсу з числа представників партнерів-організаторів Конкурсу — ГО «Фундація «Простір» та експерт-менторів і спеціалістів, що працюють в рамках грантового проєкту Фундації «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» (що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС), завдання якої:

  • створити рівні умови подачі заявок для учасників Конкурсу;
  • провести експертну оцінку надісланих на Конкурс анкет-заявок відповідно до критеріїв Положення про Конкурс та відхилити учасників, що не відповідають вимогам Конкурсу або подавались до Конкурсу лише формально;
  • відібрати до 6 громад в рамках Конкурсу та оформити рішення комісії Конкурсу;
  • повідомити про рішення Комісії Конкурсу учасників Конкурсу через сайти організаторів партнерів Конкурсу: https://dialog-ua.org/ та https://ndo.lg.ua/ .

Оцінка складатиметься з:

  • Експертної оцінки членів комісії Конкурсу, яка складається з комплексної оцінки матеріалів, надісланих на Конкурс.
  • Вагомості обґрунтування зацікавленості щодо участі в Конкурсі Проекту.
  • Наявності всіх необхідних умов заявлених в умовах Конкурсу.

Бали оцінки сформують рейтинговий список, за яким перші громади, які отримають найбільшу кількість балів і стануть учасниками Проекту.

Термін подачі та підведення підсумків

Конкурсні анкети-заявки готуються та подаються не пізніше 20 січня 2022 року на електрону адресу: [email protected]. Розглядаються конкурсною комісією до 21 січня 2022 року. Оголошення підсумків 21 січня 2022 року.

Переможці, які посіли перші місця в загальному рейтингу за балами та запрошуються до співпраці, отримують повідомлення на електроні адреси, звідки відправляли документи на Конкурс.

Додаток: Анкета-заявка на участь в Конкурсі (можна завантажити тут).

Захід Конференція партнерів Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу та вирішення конфликтів «Чи потрібен діалог громадам та як професійно працювати з конфліктами: досвід спеціалістів ГІСМАОВК та партнерів» організовано ГО «Фундація «Простір» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»