Конкурс грантів для неприбуткових організацій, які працюють із уразливими групами населення, у Донецькій, Луганській та півдні Запорізької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
USAIDERA

banner _se
Конкурс грантів для неприбуткових організацій, які працюють із уразливими групами населення, у Донецькій, Луганській та півдні Запорізької областей

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) розпочинає Конкурс заявок на отримання грантів (Конкурс) для неурядових організацій, які працюють із уразливими категоріями населення, та діють у Донецькій та Луганській областях, а також у містах Бердянськ, Мелітополь та Генічеськ. Заявки можна подати до 07 серпня 2021 року.

Усі заявники повинні мати юридичну адресу в Донецькій та/або Луганській областях України, та/або у містах Бердянськ, Мелітополь та Генічеськ, їх приміщення та активи повинні бути розташовані у вищезазначених локаціях. 

Винятки можуть бути зроблені для тих заявників, які через конфлікт у Східній України змінили адресу реєстрації на території України, крім Донецької та Луганської областей, однак фактично базуються в Донецькій та Луганській областях (протягом більш ніж одного року до подання заявки). Винятки можуть бути зроблені і для заявників, які мають свою юридичну адресу в інших областях, але  планують реалізацію проєкту в межах вищезазначених локацій та доведуть свою спроможність реалізації такого проєкту на території поза основним місцем розташування.

Детальні вимоги до заявників та аплікаційної форми є ТУТ

For the full legal eligibility requirements, please carefully read the application instructions  HERE
Download annexes in English

Гранти можуть бути надані неурядовим організаціям , які:

 • утворені та зареєстровані (але не пізніше 2018 року) відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» № 4572-VI  від 22 березня 2012 року (зі змінами), діючим на основі статуту та діяльність яких є неприбутковою;
 • надають допомогу уразливим групам населення у сільській та міській місцевості Донецької, Луганської областей, які найбільше постраждали від конфлікту, та містах Бердянськ, Мелітополь та Генічеськ, таким як: жінки віком від 55 років/чоловіки віком від 60 років; ветерани та ветеранки АТО/ООС; жінки/матері-одиначки; люди з інвалідністю; батьки багатодітних сімей та/або сімей з дітьми-інвалідами; особи, які проживають в межах 5-кілометрової і 5-20-кілометрової буферних зон уздовж лінії розмежування * ;
 • ініціативи яких сприяють вирішенню економічних проблем вразливих груп населення або направлені на посилення їх економічної стійкості.
*Пріоритетними групами вразливого населення є: 
- жінки віком від 55 років/чоловіки віком від 60 років; 
- ветерани та ветеранки АТО/ООС; 
- жінки/матері-одиначки; люди з інвалідністю.
Заявки, що будуть фокусуватися виключно на вказаних пріоритетних групах, будуть оцінені додатковими балами.

Заявники повинні включати до своїх заявок наступне:

 • Опис уразливих груп населення, яким буде надана підтримка, зокрема наступних груп
 • Опис запропонованих активностей у форматі онлайн. Через карантинні обмеження та ускладнення епідеміологічної ситуації будуть розглядатися тільки ті заявки, які передбачають онлайн заходи;
 • Мінімальна сума гранту повинна дорівнювати 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті, а максимальна – 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті;
 • Опис загальних та економічних проблем окремих уразливих груп, з якими планується взаємодія в рамках грантової підтримки, та чому ця група потребує підтримки;
 • Обґрунтування та опис економічного впливу, який отримають уразливі групи населення через участь у грантовій програмі, яка потенційно може бути надана вашій неурядової організації.

Вимоги до подання заявки 

Заявки можна подавати лише електронною поштою на адресу [email protected]. У темі електронного листа необхідно зазначити офіційну назву заявника, назву проєкту та номер Конкурсу (заявки без зазначеної інформації не беруть участь у процесі оцінювання). Заявки подаються в електронному вигляді.

Заявки повинні містити:

 1. Заповнену форму заявки (Додаток 1)
 2. Заповнений робочий план проєкту (Додаток 2)
 3. Прогнозований бюджет і опис бюджету (Додаток 3);
 4. Резюме необхідних співробітників проєкту (Додаток 4);
 5. Підписану заяву про відповідальність;
 6. Заповнену Анкету з фінансової спроможності (Додаток 5);
 7. Необхідні документи за Додатком 6 «Перелік документів, необхідних для проходження фінансово-правової та екологічної перевірки».
 8. Підписані засвідчення та гарантії (Додаток 8).

Термін для подання питань

Усі питання, що стосуються Оголошення про прийом грантових заявок «Зміцнення економічної спроможності уразливого населення Східної України через грантову підтримку неурядових організацій» можна надіслати електронною поштою за адресою: [email protected] до 03 серпня 2021 року. Усні пояснення або вказівки, надані до присудження гранту, не є обов’язковими для виконання. Команда з надання грантів Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» відповість на ваші питання безпосередньо електронною поштою.

Термін подачі заявок

Заявки мають бути отримані за адресою: [email protected] не пізніше 07 серпня 2021 р. 23:59. Заявки мають подаватися в pdf форматі (переважно) або іншому електронному форматі.

Важливо! 
Для отримання пояснень та/або відповідей на запитання, що виникають у потенційних заявників, 09 липня 2021 року о 10.00 год. відбудеться онлайн-презентація грантового Конкурсу.
Усі бажаючі можуть приєднатися, зареєструвавшись за посиланням.

***
Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» – це шестирічна програма (2018-2024 рр.), яка покликана підтримати розвиток стійкої, інклюзивної, орієнтованої на зростання економіки на Сході України. Проєкт «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID та реалізується компанією DAI Global LLC.


Останні публікації цього розділу:

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах.

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису