Конкурс для жінок та чоловіків ВПО на участь у програмі «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Perepeliuk

IFES_TrainingAnnouncement_Website_1200x800_Blue_UPD_01
Конкурс для жінок та чоловіків ВПО на участь у програмі «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок»

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн програмі для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Рівноправне партнерство жінок та чоловіків», яка спрямована на сприяння рівноправному партнерству чоловіків та жінок у побуті, громадах та на інституційному рівні. 

Дата проведення : лютий – жовтень 2022 року

Онлайн формат

Програма передбачає чотири етапи:

  1. Онлайн тренінг «Союзники за рівність» з 16 по 18 лютого 2022 року з 13:30 до 18:00 години. Триденний тренінг буде націлений на підвищення знань та навичок, що будуть сприяти рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті та включатимуть, але не обмежуватимуться питаннями: огляд гендерної рівності, гендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.
  2. Сесія з розробки ініціатив та написання проєктних заявок з 24 по 25 лютого 2022 року з 10:00 до 14:00 години. Дводенна навчальна сесія, де учасники/ці отримують знання та навички з аналізу проблем, розробки ініціатив та написання проєктних заявок. Учасники/ці будуть мати можливість розробити власну ініціативу.
  3. Конкурс проєктів, які отримують підтримку IFES в реалізації (березень – квітень 2022року). У бажаючих учасників/ць буде можливість представити свої спільні проєкти націлені на розбудову рівноправного партнерства жінок та чоловіків у своїх громадах чи на робочих місцях. Три найкращі ініціативи учасників будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації.
  4. Реалізація ініціатив учасників (травень – жовтень 2022 року). Під час реалізації ініціатив буде забезпечена менторська та експертна підтримка від Міжнародної Фундації Виборчих Систем в Україні.

Учасники: жінки та чоловіки ВПО у партнерстві (один із представників партнерської пари повинен бути із спільноти ВПО). Тобто подаватись на участь у  тренінгу потрібно чоловіку та жінці разом в якості партнерів з яким/якою ви потім плануєте реалізовувати свою ініціативу.

До участі запрошуються громадські активістки та активісти, представниці та представники громадських організацій, благодійних фондів, медіа та політичних партій – усі, хто зацікавлений в підтримці та просуванні рівного представництва.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму вдвох із партнером чи партнеркою з яким/якою ви збираєтесь брати участь у тренінгу та потім реалізовувати спільну ініціативу. Термін для заповнення заявки до 30 січня 2022 року.

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 5 лютого 2022 року. Будь ласка, зверніть увагу, що ми будемо контактувати лише з відібраними кандидатами.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»