Конкурс для регіональних бізнес-об’єднань на проведення адвокації адвокасі-кампаній напередодні місцевих виборів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


пеивап
Конкурс для регіональних бізнес-об’єднань на проведення адвокації адвокасі-кампаній напередодні місцевих виборів

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) запрошує організації підтримки бізнесу (бізнес-об’єднання, регіональні торгово-промислові палати, аналітичні центри тощо) взяти участь у конкурсі щодо організації адвокасі-кампаній напередодні місцевих виборів. 

Програма реалізується як наступний етап роботи Національної бізнес-коаліції з просування пріоритетів підприємців відтепер на місцевому рівні.

CIPE надасть міні-гранти організаціям у 5 регіонах для проведення адвокації протягом серпня-жовтня 2020 року. Адвокаційна діяльність включатиме:

·   Проведення інтерв’ю з бізнесом для виявлення проблематики місцевих підприємців
·   Організація фокус-груп та круглих столів для громадського обговорення та верифікації
·   Формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу для подальшої адвокації
·   Висвітлення процесу у медіа та соціальних мережах
·   Організація теледебатів за участю кандидатів та бізнесу (бажано)
·   Комунікація з кандидатами для включення пріоритетів у їх передвиборчі програми
·   Фіксація обіцяних реформ та відстеження результатів 

Від організацій, що подаються на участь у конкурсі, очікується:

- Висока мотивація захищати і просувати інтереси мікро-, малого і середнього бізнесу у регіоні.
- Участь у Національній бізнес-коаліції або досвід довгострокових, спільних з іншими організаціями, ініціатив у співпраці з владою в інтересах розвитку підприємництва.
- Здатність діяти в команді з іншими бізнес-об’єднаннями для вироблення спільних рішень та проведення спільних дій з просування визначених пріоритетів.
- Досвід комунікації з місцевою владою та засобами масової інформації (наявність усталених зв’язків та бази ЗМІ буде пріоритетом).

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати також випускники СІРЕ попередніх років. Перевага надаватиметься організаціям, які продемонструють наявність партнерів у регіоні (бізнес-асоціацій, ТПП, НГО підтримки підприємництва тощо), які доєднаються до роботи регіональної коаліції з просування пріоритетів бізнесу.

Для відібраних учасників CIPE організує орієнтаційну онлайн-сесію наприкінці липня. Експерти та партнери CIPE розкажуть про побудову регіональних коаліцій, методи досягнення консенсусу, підготовку медіа матеріалів, використання соціальних мереж для адвокації та налагодження комунікації з місцевою владою, а також нададуть будь-яку консультаційну підтримку протягом всього проекту. 

Сума міні-гранту: від 4000 до 5000 USD у гривневому еквіваленті (в залежності від запропонованих заходів). Фінансова підтримка медіакомпоненту надається додатково після затвердження запропонованого медіаплану. 

Аплікаційна форма 

Контактна особа: з питаннями щодо конкурсу та формування заявки ви можете звертатись в робочі години з 10 липня до 17 липня за телефоном: +38 093 460 87 03, Анастасія Баклан.

Дедлайн: Форму надіслати на адресу: [email protected] до 17 липня 2020 року, 18.00. Будь ласка, в темі листа вкажіть слово «Конкурс CIPE», потім місто і назву організації-координатора, наприклад: Конкурс CIPE – Київ – ГО «Бізнес-асоціація».


Останні публікації цього розділу:

Конкурс “Лови фейк!”

Реєстрація на тренінг "Участь громади у вирішенні екологічних проблем". Для мешканців Кіровоградської області

Відкриті торги на пошук приміщення для проведення тренінгів та організації харчування учасників тренінгів у місті Дніпро та м.Кривий Ріг

Тендер на закупівлю канцелярських та господарських товарів для офісу проекту USAID/Кібербезпека

Тендер щодо організації заходу "Тренінг з адвокації та комунікацій», Київська область 25-28 серпня 2020

Отримай професію у сфері туризму: нова можливість для людей з інвалідністю