Конкурс для громад Київської області для участі у програмі «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
YuliaOstrohliad

конкурс
Конкурс для громад Київської області для участі у програмі «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу, спільно з виконавчим партнером ГО Інша Освіта оголошують конкурс для громад Київської області для участі у програмі «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Запрошуємо до участі громади Київської області, в яких є ветерани АТО/ООС, що хочуть розвивати своє місто/село та бажають отримати навички з проектного менеджменту, а також фінансування на реалізацію проектів соціального спрямування та згуртування громади.

Першим етапом програми стануть триденні тренінги на тему «Соціальна згуртованість. Проектна діяльність та розвиток громад», які відбудуться протягом травня-липня 2019 у громадах Київської області. Під час тренінгів громади отримають навички проектного менеджменту, аналізу потреб, менеджменту ресурсів, командної роботи, комунікації, фандрайзингу, тощо.

По завершенні тренінгів, виконавчий партнер проекту ГО Інша Освіта забезпечуватиме подальший супровід та консультації розроблених учасниками і учасницями проектів соціального спрямування, направлених на згуртування, спільне вирішення проблем громади та посилення ролі жителів та жительок (включаючи представників і представниць національних меншин та людей з інвалідністю) у розвитку міста/села.

Завданнями програми є підтримати реінтеграцію ветеранів конфлікту на сході України через реалізацію цільових заходів, а також залучити широке коло членів громади (ветерани конфлікту на сході України, місцеві жителі, внутрішньо-переміщені особи (ВПО), національні меншини та етнічні групи, люди з інвалідністю та ін.) до участі у соціальних заходах, спрямованих на згуртування громади та зменшення соціальної напруги всередині громади.

Умови участі громад у проекті:

  • кількість зареєстрованих ветеранів конфлікту на сході України не менше 100 осіб;
  • наявність ініціативної групи у кількості щонайменше 15 осіб (група обов’язково має також включати представників соціально уразливих груп, таких як ВПО, національні меншини, люди з інвалідністю та ін., а також представників різних професійних груп, місцевої влади, людей різного віку та інших активних мешканців громади).  Обов’язкова кількість ветеранів конфлікту на сході України у складі ініціативної групи має становити не менше ніж 50% від загальної кількості;
  • наявний діючий об’єкт соціальної інфраструктури у комунальній власності (бібліотека, державний молодіжний центр, будинок культури, тощо), який надає соціальні послуги населенню та широко використовується усіма представниками громади (ветеранами конфлікту на сході України, місцевими жителями, ВПО, національними меншинами та етнічними групами, людьми з інвалідністю та ін.).

Як взяти участь у конкурсі:

Для участі у конкурсі ініціативна група має заповнити аплікаційну форму та надіслати її підписану та відскановану копію на електронну адресу [email protected], вказавши при цьому в темі електронного листа «UA1-2019-010 – Аплікаційна форма».  

Громади-переможці будуть визначені за результатами оціночного візиту. Організатори відбиратимуть громади для проведення оціночного візиту по мірі надходження заявок. Дата і час візиту будуть узгоджені з відповідною ініціативною групою.

 

Більш детальну інформацію можна знайти тут – https://drive.google.com/file/d/1K9rDm7pT72crtZvUBo-TxoUIL1hHFQbB/view  


Останні публікації цього розділу:

Таборові тренінги для молоді з інвалідністю, яка прагне змін

Оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю послуг

Реєстрація на 3-денний онлайн-тренінг «Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність»

Тендер із забезпечення рішення з Технічної навчальної платформи з кібергігієни

Конкурс на проведення дводенної фасилітованої сесії та консультацій з розробки Положення про фінансове управління та облікову політику в організації

Програма розвитку локальних ініціатив 2021 для ОТГ 5 областей