Гранти «Море Можливостей» програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Мріємо та діємо»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (1)
Гранти «Море Можливостей» програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Мріємо та діємо»

Запрошуємо подавати сміливі, новаторські та креативні проєкти, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують засновану на цінностях українську ідентичність.

Запропоновані заходи повинні підтримувати розширення економічних можливостей для молоді, і/або посилення громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просування різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращення підходів до застосування принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії (ГРСІ) в орієнтованих на молодь програмах.

Визначений географічний фокус для цього конкурсу включає всі регіони України без обмежень щодо географічного охоплення пропонованої діяльності, із наданням переваги проєктним ідеям, спрямованим на невеликі міста та сільську місцевість.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 19 травня 2022 р. Подані проєкти розглядатимуться регулярно, кожних два місяці, починаючи з січня 2022 р.

Вимоги та умови можна знайти тут.


Останні публікації цього розділу:

Подай заявку на лідерський семінар в Любліні, 18-22 вересня

Відбір заявок на програму: Ukraine Rebuilding Task Force

Жіночий простір “Місце сили“ запрошує жінок на курси перекваліфікації

Додатковий тендер із постачання канцелярських товарів

Тендер на закупівлю техніки, канцелярського приладдя та меблів для освітніх просторів м. Кривий Ріг

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг фасилітаторів/рок сесій стратегічного планування для Рад ВПО/Ініціативних груп