Подовжено терміни грантового конкурсу: Розробка процедур впровадження оплати за результат для Національної служби здоров’я України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Подовжено терміни грантового конкурсу: Розробка процедур впровадження оплати за результат для Національної служби здоров’я України

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для розробки процедур впровадження оплати за результат для Національної служби здоров’я України.

Оновлена дата подання заявок - 31 січня 2022 року включно.                         

Загальна сума гранту не перевищуватиме 550 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи.

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

Організація повинна продемонструвати попередній досвід роботи у релевантних технічних сферах та досвід роботи з партнерами у сфері охорони здоров’я; знання поточної реформи охорони здоров’я в Україні, включаючи зміну підходів до фінансування. Запропонований персонал проекту повинен мати відповідний досвід.

Детальна та повна інформація  (з оновленими датами) щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №26 «DEVELOP PROCEDURES OF PBF IMPLEMENTATION IN UKRAINE»_new timeline) що міститься в додатку до даного оголошення (RFA 26_PBF_Procedures_fin_new timeline) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io). 

Заявники повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 21 січня 2022 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 24 січня 2022 року.

Інформаційний семінар / вебінар відбудеться о 15:00 14 січня 2022 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 18:00 – 13 січня 2022 року.

Заявки приймаються до 23:59  – 31 січня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю дванадцяти трансформаторів струму

Тендер на закупівлю 4 електричних вимикачів для відновлення обладнання, пошкодженого внаслідок військових дій

Відкритий тендер із закупівлі послуг перекладача/ки

Відкритий тендер із закупівлі послуг ІТ спеціаліста

Відкритий тендер із закупівлі послуг регіонального координатора в Черкаській області

Відкритий тендер із закупівлі послуг дизайнера/ки