Грантовий конкурс для проведення дослідження щодо зміни рівня неформальних платежів на рівні первинної медичної допомоги після впровадження капітаційної ставки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Грантовий конкурс для проведення дослідження щодо зміни рівня неформальних платежів на рівні первинної медичної допомоги після впровадження капітаційної ставки

(далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для проведення дослідження щодо зміни рівня неформальних платежів на рівні первинної медичної допомоги після впровадження капітаційної ставки.

Грантові заявки необхідно подати до 28 березня 2021 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 2 200 000 гривень.

Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.

2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.

3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.

4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.

5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

Мати номер DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)

Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть

зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні

установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

Щонайменше три роки досвіду в професійних областях, що відповідають технічному завданню, обсягам робіт та фокусу гранту; досвід роботи з регіональними партнерами сектору охорони здоров’я; тощо.

Детальну та повну інформацію щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт подано в документі «ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС №13» (RFA №13 FOLLOW-UP INFORMAL PAYMENT STUDY FOR PRIMARY HEALTHCARE (PHC) LEVEL): HRS RFA_Follow_up Informal_Payment_Survey_PHC_2021 та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

Заявники, що подають заявку вперше, повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 22 березня 2021 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 23 березня 2021 року.

Інформаційний семінар / вебінар планується о 15:00 19 березня 2021 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 19 березня 2021 року.

Заявки приймаються до 23:59 – 28 березня 2021 року.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень