Модифікаці №1: Грант Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для меблевого сектору

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

Logo_CEP_grants_image_for_prostir
Модифікаці №1: Грант Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для меблевого сектору

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2020-018 

Модифікація 1: 

Дата оголошення: 27 жовтня 2020 р.

Дата модифікації: 3 листопада 2020 р.

Кінцевий термін подання: 13 грудня 2020 р. 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл, чекає заявок від виробників меблевих комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору на підтримку розширення їхнього бізнесу та бізнесу їхніх клієнтів, яке вимірюватиметься збільшенням обсягів збуту, інвестицій, постійних робочих місць.

Через надання грантів програма КЕУ планує надати підтримку приватним фірмам постачальникам комплектуючих та/або нових послуг виробникам меблів у наступних сферах:

1)      ресурси для закупівлі нового обладнання та/або технологій;

2)     фінансова підтримка для створення/розробки нових продуктів, процесів або послуг; та

3)     ресурси, необхідні для встановлення/досягнення стандартів, тестування або інших аспектів системи контролю якості, необхідні для відповідності стандартам якості товару або послуги (наприклад, стандарти закордонних покупців).

Державні установи, в тому числі організації, які отримують бюджетне фінансування, та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на отримання грантів у рамках цього ЗПЗ.

Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: [email protected]rg з зазначенням «ЗПЗ-2020-018» у темі електронного листа до 23.59 13 листопада 2020 р. Відповіді на запитання будуть розміщені на ресурсі: https://www.prostir.ua/ не пізніше 20 листопада 2020 р.

 Цей запит на подання грантових заявок разом з формою грантового проекту у форматі Word, можна знайти за посиланням.

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники надають Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B) і План реалізації гранту в табличній формі (Додаток C), використовуючи шаблони, що надаються. Матеріали заявок будуть розглянуті комітетом з грантового відбору.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: [email protected].

 Документи, необхідні для подання заявки:

 Заявники повинні надати наступні документи:

  • грантову заявку;
  • детальний бюджет гранту;
  • план реалізації гранту в табличній формі;
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • необхідні засвідчення:

o          заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

o          заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у Тендері №17 від 27.11.2020 щодо закупівлі та доставки техніки

В Україні стартвав Конкурс “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”

Тендер щодо закупівлі пекарного обладнання за грантом G-Kra-051 для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Конкурс "Голос громади в місцевому самоврядуванні"

Конкурс на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до міжнародних та національних виставкових заходів

Тендер на поставку виробів з деревини та металевих знаків