Грант для представників благодійних фондів і громадських організацій на участь у тренінгу “Цикл роботи з бізнесом”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

2022-02-23 12.39.35
Грант для представників благодійних фондів і громадських організацій на участь у тренінгу “Цикл роботи з бізнесом”

Як залучити кошти бізнесу на реалізацію вашого благодійного чи громадського проекту? Чому одним ГО та БФ вдається запартнеритися з бізнесом, а іншим – ні? Як самопрезентувати свою організацію таким чином, щоби викликати довіру? Відповідь на ці та інші запитання представники благодійних фондів і громадських організацій отримають на дводенному тренінгу «Цикл роботи з бізнесом».

Ведучою тренеркою стане Валерія Татарчук – засновниця благодійного фонду «Твоя Опора», який став переможцем у номінації «Фандрейзингова кампанія року» у 2021 році. Також Валерія –  співзасновниця благодійного проекту «Charity weekend», радниця Міністра культури, молоді та спорту з питань благодійності та волонтерства (2019 рік), лідерка в номінації «Менеджер у сфері доброчинності» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Серед запрошених спікерів також – Марина Соловйова, експертка зі сталих комунікацій, та Наталія Андрушко, бухгалтер БФ «Твоя опора» і сертифікований експерт з фінансового менеджменту для НПО.

Програму тренінгу, а також детальнішу інформацію про дату та місце його проведення можна дізнатися на сайті https://charityacademy.pro/

Охочі взяти участь у тренінгу можуть отримати на це грантову підтримку – таку змогу представникам благодійних фондів і громадських організацій надає ІСАР Єднання.

Для цього потрібно подати заявку до 2 березня 2022 року. Кількість місць обмежена.

Задля оформлення заявки на грант, звертайтеся:

+380638263751 Руслана Романчук

[email protected]

Грантову підтримку створення та реалізації надають неурядові, міжнародні організації, а саме БФ «Твоя опора» за підтримки ІСАР Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт