Партнерство в організації навчальних ігор для осіб з фізичною інвалідністю

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
alexkorenkov

гра-01-01
Партнерство в організації навчальних ігор для осіб з фізичною інвалідністю

Команда ГО “ГРУПА ВПЛИВУ” зацікавлена, щоб виборчі права кожного і кожної в Україні були захищені, тому ми вирішили розробити настільну гру, яка допоможе покращити знання виборців та влади щодо наявних проблем доступності міста і виборчих дільниць.  Вибори – це саме той день, коли ми можемо побачити добрих знайомих, старих друзів та подруг, але чи всі зараз можуть відвідати Вашу дільницю? Якщо відповідь “ні, тоді саме ця гра може допомогти реалізувати ідею доступної дільниці. Ми хочемо залучити партнерів та партнерок, які прагнуть, щоб їх міста чи села були доступними та комфортними, а самі мешканці, особливо виборці з фізичною інвалідністю та маломобільні громадяни, були активно залучені до позитивних перетворень.

Детальніше про гру:

Настільна гра “Доступні вибори” – освітній інструмент, який допомагає познайомитись в простій формі з виборчими процедурами, проблемами доступності на прикладі виборчої дільниці, інструментами місцевої демократії, побудовати партнерство заради вирішення загальних проблем. Гра розрахована на активістів та активісток, які навчаться інструментам взаємодії з владою, на представників місцевої влади – для розуміння потреб мешканців громади, для осіб з інвалідністю, які хочуть покращити доступність своєї громади, бути впливовими та краще розбиратися в своїх правах. Гра розрахована на команду з 4 або 6 осіб. 

Кого ми шукаємо:

Представниць/ків громадських організацій, тренерів/рок, фасилітаторів/рок, експертів/ток у виборчій сфері, захисті прав осіб з інвалідністю чи прав людини – тих, хто зацікавлена/ний у  розвитку доступності своїх громад та допомозі особам з фізичною інвалідністю захищати їх виборчі права. 

Головна умова відбору майбутніх модераторок/ів на даному етапі – можливість організації та проведення настільних ігор мінімум для 10 осіб з фізичною інвалідністю (2-3 ігри по 4 або 6 осіб) та надання звітності після ігор. Перевагою буде проведення ігор у гуртожитках, стаціонарних закладах охорони здоров’я та в інших місцях перебування виборців з опорно-руховими порушеннями, місцями, в яких утворюються дільниці – з виборцями, які можуть бути найбільш уразливами у захисті своїх прав. 

Що ми пропонуємо:

(і) 2-денне навчання по модеруванню настільної гри в Києві та подальша підтримка. Навчання заплановано на початок вересня 2020. Точна дата буде узгоджуватись. Модераторки/ри мають розбиратись у загальних виборчих питаннях, інструментах локальної демократії та взаємодії з владою, питаннях доступності;

(іі) фінансова підтримка, в тому числі гонорар модераторці/ру,  для проведення ігор для осіб з інвалідністю у регіонах, які оберуть самі модераторки/ри. Ігри мають бути проведені до жовтня 2020;

(ііі) настільна гра та інші матеріали передаються модераторам та модераторкам у постійне користування.

Через дуже обмежену кількість місць, просимо заповнити анкету до 17 серпня 2020 за посиланням: https://bit.ly/2D4onu0. Особливу уваги просимо приділити опису, де саме Ви плануєте проводити ігри. Відповідь буде надана після 18 серпня 2020. 

Якщо у Вас виникнуть питання, просимо звертатись на пошту організації: [email protected] 

Про організацію: 

ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” займається захистом прав громадян та громадянок України, зокрема виборчих, та розвитком локальної демократії. Детальніше про організацію Ви можете подивитись на офіційній сторінці Facebook та сайті


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»