ГО «Донбас.Інтеграція» оголошує онлайн конкурс художніх імпровізацій під класичну музику «Малюємо музику»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


58e264eba2439
ГО «Донбас.Інтеграція» оголошує онлайн конкурс художніх імпровізацій під класичну музику «Малюємо музику»

З метою активізації інтересу дітей до класичної музики,  сприяння розвитку естетичного сприйняття дітьми музики в образотворчої діяльності, розвиток художнього мислення, естетичних почуттів, підтримка та заохочення здібних дітей, Громадська організація «Донбас.Інтеграція» проводить конкурс малюнків «Малюємо музику».

До участі у Конкурсі запрошуються діти з усіх куточків України віком від 7 до 16 років включно.

Конкурс проводиться з 28.12.2020 по 31.01.2021 року.

Для виконання робіт є обов’язкове  прослуховування музичного твору північно-індійської класичної музики, а саме:

Рага Дербарі Атіша Мукхопадхьяй

Обов’язковою є заповнення Google-форми і підтвердження ознайомлення з умовами конкурсу https://forms.gle/1cFqsBMUtD179ron6

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG)  подається до організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу [email protected]  (обов’язково зазначити в темі – «Малюємо музику») до 31 січня 2021 року включно.

Комісія визначатиме переможців 1-07.02.2021. Переможці будуть оголошені 08.02.2021 і результати розміщені на наступній сторінці:

https://www.facebook.com/donbas.integration

За результатами участі в конкурсі буде визначено 1 переможця, робота якого буде розміщена на обкладинці CD з музичної терапії для проекту “Діти війни: невидимі рани”. Переможець конкурсу отримає диплом та пам’ятний подарунок.

Ще одного переможця конкурсу визначать користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці https://www.facebook.com/donbas.integration в альбомі конкурс «Малюємо музику». з 01.02.2021 по 07.02.2021. Спеціальний приз відправиться до переможця глядацької симпатії.

Участь у конкурсі «Малюємо музику» є повністю безкоштовною для всіх учасників конкурсу!

 Бажаємо всім натхнення і чекаємо на ваші роботи !!!

 


Останні публікації цього розділу:

ООН оголошує грантовий конкурс для підтримки діяльності мережі робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у громадах-партнерах Запорізької області

Конкурс із впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Донецькій / Луганській області

Тендер на розробку веб-сайту для громадської організації

Флешмоб мобільних відеоісторій

Харківський антикорупційний центр оголошує тендер на розробку нового сайту організації

Запит комерційних пропозицій – оренда складських приміщень