ФСЄ шукає організацію / експертну групу для проведення дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EEF_MZ

FB_post_EEF_site_news29-1080x675
ФСЄ шукає організацію / експертну групу для проведення дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються

У рамках проекту «All4One: Комплексна програма психологічної підтримки та працевлаштування для ветеранів АТО\ООС» Фонд Східна Європа (ФСЄ) шукає організацію або експертно групу для проведення дослідження щодо статусу жінок ветеранок та сервісів, що їм надаються. Проект All4One впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з БО «БФ «Лінія Життя України» (LifeLine Ukraine) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Термін реалізації: липень 2019 – березень 2020. Пілотні області: Дніпропетровська, Львівська, Донецька.

Мета дослідження:

В Україні зареєстровано близько 12 000 жінок-ветеранок. Для вивчення сервісів, що пропонує їм держава, а також вироблення рекомендацій для комплексної моделі послуг Проектом передбачено дослідження на базі пілотних областей щодо статусу жінок-ветеранок.

Збір первинної інформації для дослідження передбачено через онлайн-опитування і фокус-групи в цільових областях (у Львівській, Дніпропетровській та Донецькій областях). Опитування та фокус-групи дозволять ідентифікувати статус жінок-ветеранок та стан державних послуг, які їм надають у цільових областях.

На основі дослідження в трьох пілотних областях буде розроблено модель сервісів, що поєднуватиме наявні та запропоновані нові послуги. Модель базуватиметься на залученні різних зацікавлених сторін (неурядових організації, наявних муніципальних та державних соціально-психологічних служб, центрів зайнятості). Дослідження стане підґрунтям для інвентаризації та перегляду всіх послуг у регіонах з урахуванням гендерного аспекту, визначення прогалин у їх наданні, планування та впровадження нових послуг; розробки систем для ефективного інформування про послуги та спрямування клієнтів до потрібних сервісів чи спеціалістів; створення інструментів МіО для моделі.

План та етапи виконання. Завдання має бути повністю виконане протягом 2,5 місяців (грудень 2019 – середина лютого 2020) та складається з п’яти етапів.

На Етапі 1 (початковий етап – 14 днів), має бути здійснено поїздки до трьох цільових областей – Львівської, Донецької та Дніпропетровської. Мета поїздок: налагодження контактів зі стейкхолдерами, збір попередніх даних про основні проблеми/потреби жінок-ветеранок та забезпечення співпраці з місцевими зацікавленими організаціями. План поїздок повинен бути розроблений у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та ФСЄ. За результатами візитів до областей має бути підготовлений попередній звіт про найефективніші способи проведення дослідження та залучення цільової групи (жінок-ветеранок). Цей звіт допоможе конкретизувати технічне завдання відповідно до цілей проекту, аби провести ефективні репрезентативні опитування та фокус-групи.

Документи до подачі ФСЄ за результатами 1-го етапу: звіт та запитання, які потрібно висвітлити в опитуваннях та фокус-групах.

Етап 2 – 21 день: Три фокус-групи в трьох пілотних областях (по одній у кожній області). На початку другого етапу після завершення проведення консультацій у регіонах, має бути розроблений план залучення учасників фокус-груп у співпраці з Міністерством у справах ветеранів та місцевими незалежними експертами, що працюють у сфері цивільно-військових відносин та/чи мають досвід роботи з цільовою групою.

Учасники фокус-груп випадково обиратимуться зі списків, розроблених спільно з Міністерством та ФСЄ. Кожна фокус-група повинна складатись із 10-12 учасниць (жінок-ветеранок). Тривалість обговорення в фокус-групі: приблизно 120-140 хвилин. Всі дискусії повинні бути записані на умовах анонімності учасниць. Фокус-група проводиться українською та/або російською мовою, залежно від бажання учасниць.

Фокус-групи мають бути проведені у спеціально орендованих приміщеннях, підготованих до закритої групової дискусії; з комфортним для учасниць інтер’єром (просторих, добре освітлених, з кондиціонуванням, водою та снеками, технічною можливістю аудіозапису).

Документи до подачі ФСЄ за результатами 2-го етапу: матеріали фокус-групових обговорень англійською та українською мовами, списки учасниць з демографічними даними (вік, стать, тип населеного пункту, рівень освіти, професія, роль у конфлікті, тривалість військової служби, етнічна приналежність), стенограми аудіозаписів обговорень, письмовий звіт про основні висновки та його переклад англійською.

Етап 3: Онлайн-опитування в трьох пілотних областях протягом 20 днів. Щонайменше 75 жінок-ветеранок з кожної області мають взяти участь в опитуваннях. Загальна кількість респондентів: 225. Серед відібраних респондентів мають бути як сільські, так і міські жителі.

Документи до подачі ФСЄ за результати 3-ого етапу:

  1. Звіт щодо початкового етапу опитування та зведений файл з відповідями, демографічною інформацією, структурами вибірок та індикаторами контролю якості.
  2. Остаточна версія опитувальника англійською та кожною мовою, якою буде проводитися анкетування.
  3. Інформація про інтерв’юера (з дозволу останнього, за Законом України про захист персональних даних).
  4. Дані опитування українською та англійською мовами з демографічною інформацією, структурами вибірок, індикаторами контролю якості та питомою вагою показників.
  5. Звіт про методи проведення дослідження включно з описом планів вибірок, часткою респондентів, описом основних індикаторів контролю якості та висновків, переліком та описом прецедентів, що могли вплинути на збір даних чи відповіді респондентів.

Етап 4 – 10 днів. Після отримання результатів опитувань та фокус-груп має бути підготовлений порівняльний звіт (англійською та українською мовами) з рекомендаціями щодо наявних послуг для жінок-ветеранок. На основі даних, одержаних з опитувань та під час фокус-груп, мають бути розроблені та включені у звіт рекомендації для Проекту в трьох пілотних областях України.

Результати 4-го етапу: порівняльний звіт з рекомендаціями.

Етап 5 – презентація результатів (лютий 2020). Остаточний звіт має бути представлений у державному інформаційному агентстві за участю ФСЄ та Посольства Великої Британії в Україні.

Заявки приймаються від організацій або групи експертів.

Заявка повинна включати такі пункти:

  1. контактну інформацію основного заявника;
  2. склад експертної групи з вказанням ролі в проведенні дослідження;
  3. опис кваліфікації заявників;
  4. календарний план роботи;
  5. запропоновану методологію та обґрунтування ефективності запропонованої методології (до 2 сторінок українською);
  6. вартість послуг та порядок розрахунку кошторису (орієнтовна кількість годин роботи, необхідних для виконання цього завдання, та ціну за годину роботи поетапно).

До заявки просимо обов’язково надати такі документи:

  1. резюме експертів, що повинно включати інформацію про освіту та спеціалізоване навчання, досвід роботи в консультуванні та взаємодії з ветеранською спільнотою;
  2. у випадку, якщо подається юридична особа або фізична особа-підприємець, реєстраційні документи, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків. У випадку, якщо подається фізична особа: сканована копія паспорту та ідентифікаційного коду;
  3. контакти осіб, які можуть надати рекомендації.

Критерії відбору:

    • цілісність, структурованість та логічність запропонованої методології;
    • кваліфікація експертів залучених до роботи;
    • досвід імплементації проектів міжнародної технічної допомоги;
    • збалансованість кошторису;
    • досвід та інституційна спроможність у проведенні соціологічних досліджень;
    • перевагою буде досвід роботи з місцевими органами влади та попередній досвід залучення цільової аудиторії.

Останній термін подачі заявок  24 листопада 2019 р.
ФСЄ залишає за собою право на уточнення завдань у процесі переговорів з переможцем конкурсу.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 10 грудня 2019 р.

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти [email protected]  з темою «Дослідження щодо статусу жінок-ветеранок».

Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати до 15 листопада на електронну адресу: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання

  • Lolling Stones

    Два дні на написання заявки для проведення дослідження із претензією на якісність та репрезентативність? Ви серйозно?!