Форум НДО в Україні оголосив конкурс на гранти для проведення навчальних турів з метою обміну досвідом між НДО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NGO Forum Ukraine

positive_work_culture
Форум НДО в Україні оголосив конкурс на гранти для проведення навчальних турів з метою обміну досвідом між НДО

Форум НДО в Україні оголошує конкурс для недержавних організацій Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що зацікавлені в участі у навчальній програмі з обміну досвідом між НДО. Навчальні тури здійснюються за підтримки Посольства Британії в Україні.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ:

 • Розвиток інституційного потенціалу українських НДО, що спрямовують свою діяльність на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • Сприяння ефективній участі НДО в стратегічному діалозі на місцевому та центральному рівнях щодо вирішення питань, що пов’язані з ВПО та постраждалим від конфлікту населенням.
 • Сприяння НДО Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей у підвищенні їх інституційної спроможності, компетентності та кваліфікованості.

ОПИС ПРОГРАМИ:

Проведення навчальних турів розраховано для груп НДО до обраних ними однієї або декількох НДО на території України, у яких вони хотіли б навчитися таким організаційним процесам як: розробка робочого плану та візії організації, лідерство та організаційна структура, управління та операційні функції, HR, фінанси, проектний та програмний менеджмент, зовнішні комунікації, побудова партнерських зв’язків  та іншим процесам на розсуд груп НДО учасників. Усі витрати на проїзд, проживання, харчування та інші витрати на навчальну програму учасників протягом навчальних турів будуть покриті Форумом НДО в Україні.

Передбачаються 2 етапи проведення навчальних турів:

Подання заявки (липень – серпень 2017)

Для подачі заявки на участь у програмі групам з 2або більше НДО буде потрібно виконати наступні підготовчі кроки:

 1. Обрати одну або більше НДО на території України, у яких бажаєте перейняти досвід та самостійно повчитися визначеним організаційним процесам.
 2. Звернутися до обраної\обраних НДО із запитом на проведення навчального туру й отримати лист-підтвердження (зразок можна знайти за посиланням: українською мовою, англійською мовою).
 3. Сформувати розклад навчального туру із зазначенням тем і заходів, які будуть проводитися у межах навчального туру.
 4. Розрахувати бюджет програми виходячи із підсумкових витрат на  проїзд, проживання і харчування усіх учасників групи протягом навчальних турів. [Бюджет на одну групу НДО не має перевищувати 35.000 грн.]
 5. Заповнити он-лайн форму з детальною інформацією про НДО заявників, учасників туру, приймаючу\приймаючі НДО, програму і бюджет.

Реалізація програми (вересень – грудень 2017)

 1. Кожна група НДО, яка буде обрана для участі у навчальних турах, повинна підписати офіційну угоду з Форумом НДО в Україні.
 2. Після підписання угоди групи НДО зможуть почати підготовку до запланованих ними навчальних турів.
 3. Протягом цього етапу Форум НДО буде підтримувати постійну комунікацію з учасниками й на свій вибір відвідає декілька навчальних турів.
 4. Через 2 тижні після закінчення навчального туру групи учасників матимуть надіслати розгорнутий звіт про проведений тур, надати власну оцінку його ефективності та надати план наступних кроків НДО по впровадженню отриманих знань.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:

 • Заява на участь повинна бути від групи НДО: 2або більше НДО, які хочуть поїхати на навчальний тур разом.
 • НДО повинні бути зареєстровані в Україні та/або впроваджувати проекти  на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.
 • Діяльність НДО спрямована на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • НДО зацікавлені у зміцненні свого організаційного потенціалу та у разі відбору можуть гарантувати свою участь у навчальному турі.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВИ:

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму до 15 серпня 2017 року

Супутні питання, будь ласка, надсилайте Івану Сироватко, [email protected]  вказавши у темі електронного листа:  «Навчальні тури з обміну досвідом між НДО».

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені електронною поштою не раніше 31 серпня 2017 року. Форум НДО в Україні  обирає учасників програми за якістю заповнення онлайн форми на свій розсуд та залишає за собою право не пояснювати причин відмови заявникам. Бажаємо успіху!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю плитки з гумової крихти, лавок, урн та тратуарної плитки

Конкурс на закупівлю мультифункціональної сцени та лавок

Школа-тренінг «Як стати блогером» (Луганська область обл.)

Запрошення до подання заявок: «Консультаційно-навчальна програма з розвитку сільського туризму»

Тендер на постачання IT обладнання для ГО “Маріупольська Асоціація Підприємців” м. Маріуполь

Створення інфографічних відеороликів на антикорупційну тематику