Фонд Східна Європа розпочинає набір на другий потік коучингової програми для громадських активістів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Milianovych

Набір учасників на програму коучингу для лідерів громадських організацій
Фонд Східна Європа розпочинає набір на другий потік коучингової програми для громадських активістів

У межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди» за підтримки Європейського Союзу ми прагнемо зробити коучинг доступним для громадських ініціатив. Для кращого подолання невизначеності та адаптації до нових умов роботи, зумовлених пандемією, пропонуємо коучинг як інструмент розвитку лідерства та команд. Тож запрошуємо представників громадських організацій подавати заявки на участь у «Коучинговій програмі для лідерів громадських організацій у часи пандемії». 

Конкурс відбувається в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди» і реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт спрямований на посилення українського громадянського суспільства для протидії наслідкам COVID-19.

Загальна мета проєкту: підвищити ефективність роботи громадського сектору за часів пандемії шляхом посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) та сприяння їх залученості в широкому впровадженні інструментів civic tech.

Мета Програми коучингової підтримки – розвиток лідерських якостей представників громадських ініціатив через ознайомлення з коучинговим підходом та розвиток коуч-компетенцій (експрес-навчання коучингу). Ми плануємо набрати 20 учасників, які озброївшись коучингом, стануть сильнішими представниками громадянського суспільства, що відіграє сильну роль у процесах демократизації в Україні, представляє та захищає інтереси громадян як під час пандемії COVID-19, так і в майбутньому.

В результаті участі у програмі громадські активісти:

  • застосують коучингові інструменти, щоб стати кращими лідерами для своїх організацій;
  • вивчать нові інструменти, що допомагають розвиватись індивідуально та командно;
  • вдосконалять комунікаційні навички (які можна використати у тому числі під час дистанційної роботи).

Учасники застосують навички коучингу та спробують інтегрувати коучинг для роботи у своїй команді.

І найголовніше: кожен учасник програми зможе спробувати себе в ролі клієнта коуча, отримавши пакет коучингових консультацій для подолання труднощів, які виникли в роботі ГО в умовах пандемії.

Навчання розпочнеться з середини вересня 2021 року і триватиме близько трьох місяців.

Дізнатися враження учасників першої хвилі коучингу ви можете за посиланням. Надихнутись історіями ветеранів та їх близьких, які спробували коучинг і не розчарувались, можна тут

Якщо іще сумніваєтесь, чи коучинг для вас, читайте нашу статтю про цей інструмент.

Ми чекаємо на ваші заявки до 31 серпня (включно). 

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3CK5KFS 

Особливо будемо раді бачити серед аплікантів представників організацій, які спеціалізуються на civic tech інструментах; молодіжні організації; організації розвитку підприємництва; ветеранські організації, що здійснюють психологічну та соціальну адаптацію колишніх військових; громадські об’єднання з невеликих громад та сіл, а також тих, хто представляє інтереси незахищених верств населення і покращує їх доступ до державних послуг.

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг будівництва та ремонту (продовження)

Запит на надання пропозиції REQ-KYV-22-0057 Закупівля послуг із проведення промоційної кампанії з метою підтримки бізнесу ветеранів України

Набір менті на Менторську програму 4.0

Тендер на закупівлю комп’ютерної, офісної та побутової техніки (RFQ# UCBI III-074-5-1)

Закупівля обладнання за грантом G-Kra-081 «Впровадження двовимірного маркування лікарських засобів»

Запит про надання цінових пропозицій на закупівлю морозильної камери для овочів та фруктів