Допомагай молоді розвиватися в медіа і комунікаціях на безкоштовній програмі Mentorplace 1.2

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Odarka Kozak

photo_2021-09-24_20-43-37
Допомагай молоді розвиватися в медіа і комунікаціях на безкоштовній програмі Mentorplace 1.2

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України оголошують набір менторів\ок на безкоштовну програму “Mentorplace 1.2 Медіа та комунікації” в рамках Пакту заради молоді – 2025.

До участі запрошуються фахівці та фахівчині, які готові стати наставниками/цями для молодих людей 18-25 років, які розпочинають свою кар’єру в медіа та комунікаціях. Зможуть розповісти про власний професійний досвід, поділитися знаннями та інсайтами про кар’єру в цій сфері, дати фідбек про ідеї та проєкти молодих людей, а також підтримати молодь із вразливих категорій населення.

Менторська програма триватиме з 19 жовтня по 9 листопада 2021 року.

Хто може взяти участь у програмі?

Запрошуємо PR-менеджерів/ок, SMM-ників/ць, копірайтерів/ок, журналістів/ок, редакторів/ок, які працюють в українських компаніях/організаціях.

Це можливість розвинути бренд роботодавця, залучити мотивовану молодь на стажування, а своїх членів/кинь команди – до менторства.

Хто може бути ментором/кою?

Ментор/ка програми Mentorplace 1.2 – це співробітник/ця компанії/організації, який/а може виділити час та зусилля на консультації для молоді і, за потреби, персонально зустрітися.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Ментор/ки можуть обрати собі від одного до трьох менті і провести з кожним/ою не менше двох зустрічей по 60 хвилин у будь-якому зручному форматі.

Якщо ваша компанія зацікавлена в участі у програмі, заповніть анкету https://forms.gle/itppwRdc9Aw1gPcEA до 30 вересня включно.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, [email protected].

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт