Стипендійна програма “DemTech 2021″

Зафіксувати у Google календарі!


5002b83e-2a72-11eb-aece-5254a2021b2b
Стипендійна програма “DemTech 2021″

Фонд “Альянс демократій” оголошує відкриття конкурсу на участь у стипендійній програмі “DemTech 2021” (2021 DemTech Fellowship program).

У світі, де технологічні інновації дедалі більше впливають на демократичні процеси, підприємцям потрібно переглянути, як вони творять свої подальші інновації та починання для загального блага.(Dem)ocracy (Tech)nology (демократична технологія) — ми розглядаємо DemTech як інновації, які можуть та здатні зміцнити основні принципи демократичного управління шляхом перерозподілу влади, ресурсів та багатства для творення соціальної економіки.

Техпідприємці з України, Грузії чи Молдови мають можливість отримати повну стипендію. Крім класичних занять, стипендіати дізнаються, як інтегрувати більш демократичні принципи у свої інновації та підприємства. Протягом 4-місячного періоду стипендіати пройдуть двотижневі уроки, починаючи з лютого 2021 року, отримають наставника та матимуть можливість взяти участь у Copenhagen Democracy Summit, щоб ознайомити інвесторів зі своїми проєктами та дослідити екосистему стартапів в Данії.

Примітка: Стипендія повністю фінансується.

Кінцевий термін подання заявок — 15 січня 2021 року.

Детальніше про стипендію читайте тут.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у Тендері №17 від 27.11.2020 щодо закупівлі та доставки техніки

В Україні стартвав Конкурс “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”

Тендер щодо закупівлі пекарного обладнання за грантом G-Kra-051 для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Конкурс "Голос громади в місцевому самоврядуванні"

Конкурс на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до міжнародних та національних виставкових заходів

Тендер на поставку виробів з деревини та металевих знаків