Британська Рада надає гранти до 50 тис євро на розвиток підприємницьких навичок студентів та підприємців-початківців

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
British Council

гранти
Британська Рада надає гранти до 50 тис євро на розвиток підприємницьких навичок студентів та підприємців-початківців

5  вересня 2018 року Британська Рада запускає п’ятирічну програму Creative Spark, що  виділятиме гранти до 50 тис євро на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Проекти в рамках програми зможуть реалізовувати університети cпільно із неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Дедлайн подачі заявок в рамках відкритого конкурсу на отримання гранту – 8 жовтня 2018 року.

Креативна економіка Великої Британії демонструє надзвичайний ріст – 34% протягом 2010-2015 років. Ця сфера економіки залучає близько 2 мільйонів людей та охоплює більше 5% професій. Одним з чинників цього росту є фокус на розвитку підприємницьких навичок в системі вищої освіти. Щонайменше половина державних вищих навчальних закладів Великої Британії мають програми розвитку підприємницьких навичок для студентів. Вони використовують різні моделі: тренінги, конкурси, бізнес-інкубатори, партнерські програми. (Дивіться дослідження Driving Creative Enterprise).

Мета Creative Spark – запровадити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через формати партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark. Фінансування може охоплювати  різноманітні тренінги та події з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Грантову заявку подають університети або організації із Великої Британії

Адмініструє грант британська сторона партнерства. 

Британська Рада заохочує навчальні установи,  НУО та міські державні адміністрації до подання проектів на конкурс об’єднанними  зусиллями. Адже завдяки такому формату збільшується можливість розвивати підприємницьку еко-систему на рівні міст в Україні.

Додаткова інформацію про гранти, аплікаційна форма та рекомендації щодо подання заявки міститься за посиланням Партнерський фонд Creative Spark.

Кінцевий термін подання заявки – 8 жовтня 2018 року.

Аплікантів, заявки яких будуть відібрані, повідомлять про результати до 22 жовтня 2018 року.

З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь: [email protected].

Зверніть увагу, що мова спілкування англійська.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення соціологічного опитування керівників та власників середнього бізнесу, щодо ефективності діяльності організацій

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів