Безкоштовні тренінги для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я від МОМ «Розширені навички ефективної роботи з ветеранами\ками та їхніми травмами»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alisa_Kyrpychova

262766400_4750457041640939_2728876154596255476_n
Безкоштовні тренінги для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я від МОМ «Розширені навички ефективної роботи з ветеранами\ками та їхніми травмами»

З грудня 2021 по лютий 2022 року у рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, відбудеться серія офлайн тренінгів у Києві для фахівців та фахівчинь у сфері психічного здоров’я з усіх куточків України.

Мета тренінгів – надати можливість психологам та психологиням розвинути та практично відпрацювати навички ефективної роботи з ветеранами, ветеранками та членами їхніх сімей.

Тренер:

Доктор Джошуа Креймейер (Dr. Joshua Kreimeyer) – професор програми для магістрів клінічної практики з питань психічного здоров’я в Університеті Регіс, Денвер, штат Колорадо, а також на факультеті Міжнародного інституту післядипломної освіти у Києві. Ліцензований професійний консультант та сімейний терапевт. Має досвід роботи в амбулаторіях загальної практики, приватної практики та як сімейний терапевт у системі медичних закладів Міністерства у справах ветеранів США. 

Особливості навчання:

  • Участь безкоштовна, витрати будуть сплачені організаторами;
  • Дводенний офлайн тренінг англійською та українською мовами;
  • Загальна тривалість навчання до 14 годин;
  • За результатами навчання буде видано сертифікат, що підтверджує проходження тренінгу;
  • Заявки приймаються від психологів та психологинь з усіх регіонів України;

Кількість місць обмежена.

Встигніть зареєструватись до 10 січня за посиланням  –  https://ee.humanitarianresponse.info/x/FsOpjQ4F 

 


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»