2016/17 Elizabeth Neuffer Fellowship для журналісток 

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


impact
2016/17 Elizabeth Neuffer Fellowship для журналісток 

Міжнародний Фонд Жінок в журналістиці (IWMF) нині приймає заявки на 2016/17 Elizabeth Neuffer набір. Відібрані переможниці в червні 2016 року візьмуть участь у семимісячній програмі, яка розпочинається 29 серпня 2016 р. та завершується 28 березня 2017 року.

The Elizabeth Neuffer Fellowship пропонує навчальні та професійні можливості журналісткам, які зосереджують увагу на питаннях прав людини та соціальної справедливості. Претендентки мають працювати в періодичних виданнях, на радіо, в онлайн виданнях та тб-шоу. Також вони мають охоче ділитись знаннями та навичками з колегами по завершенні програми.

Необхідно мати високого рівня письмові та розмовні навички англійської мови. Учасниці будуть забезпечені стипендією, включаючи кошти на переліт та проживання.

Учасниця виконає дослідження та курсову роботу в  MIT’s Center для International Studies та пройде стажування в медіа, включаючи такі видання як The Boston Globe та The New York Times. Гнучка структура програми забезпечить можливості продовження навчального дослідження та вдосконалення навичок репортера. Колишні учасниці мали переваги в опублікуванні авторських робіт в різноманітних медіа.

Меєра Срінівасан, учасниця 2015/16 року, розповідає: “ IWMF – унікальна організація, адже вона пропонує доступ до значних навчальних та професійних ресурсів в Кембриджі та Нью-Йорку. Як  учасниці мені була надана можливість співпрацювати з широким колом людей, включаючи вчених, відомих журналістів та активістів протягом останніх семи місяців. Це був надзвичайний та цінний навчальний досвід.”

Разом з Срінівасан, 11 журналісток, які представляють дев’ять країн, були обрані як учасниці програми з 2004 року. Під час програми та пізніше вони ознайомились з широким колом раніше не вивчених питань включаючи проблеми насилля, права корінних народів та релігійної нетерпимості.

IWMF приймає заявки онлайн з 22 березня по 29 квітня 2016 року.

 

Переклад – Ольга Сукач


Останні публікації цього розділу:

Оголошуємо тендер на послуги: шукаємо ФОП з КВЕД класу 73.20

Всі різні, всі свої: набір учасників на тренінги

Конкурс на закупівлю послуг з проведення соціальнного опитування - "Краматорська стратегія розвитку"

Надання послуг з проведення тренінгу ACLS для медичних фахівців СММ ОБСЄ

Конкурс на закупівлю послуг з проведення промо-кампанії щодо розробки стратегії м. Краматорська

Тендер на надання послуг зі створення посібника та відеокурсу з особливостей фінансування політичних партій