Коли проводити прес-конференцію? «Клуб Піранья» запитав журналістів та випускаючих редакторів

А давайте проведемо прес-конференцію о 17 год. в п’ятницю? Або о 16 год. в четвер? А може краще о 9 годині в понеділок? Для того, аби прояснити, коли ж найкращий час для проведення ...

Додано:
Maryna Hovorukhina

time
Коли проводити прес-конференцію? «Клуб Піранья» запитав журналістів та випускаючих редакторів

А давайте проведемо прес-конференцію о 17 год. в п’ятницю? Або о 16 год. в четвер? А може краще о 9 годині в понеділок? Для того, аби прояснити, коли ж найкращий час для проведення прес-конференцій, “Клуб Піранья” звернувся до журналістів популярних телеканалів.

Настя Станко, журналіст Hromadske.tv

В понеділок о 11-12, Краще не пленарний тиждень

Александра Завидович,журналіст каналу Україна

В основному на прес-конференцію запрошуються «новини». І їм зручніше зранку. А ось з розважальними програмами, розслідуваннями та іншими проектами – їм все одно на яку годину їх позвуть. Зазвичай вони їдуть не на прес-конференцію, а до конкретного спікера. А навіть якщо на прес-конференцію, то ефіри будуть не на сьогодні і навіть не на завтра. Це дивлячись для кого організовувати.

Тетяна Даценко – випускаючий редактор

Краще до 12 год. 16 і пізніше для новин вже пізно. 112 та 5 та 24 дадуть ввечері, а великі канали не встигнуть. І я не знаю, яка має бути пресуха, щоб я не сказалу журналісту спробувати записати спікера окремо.

Мар’яна Воронович, редактор ранкового блоку 1+1

Прес-конференція вимагає розкриття теми – пошук героя, сторі. У журналіста має бути час на це. Проте, на заходи після 15-16 мені, частіше за все, немає кого з журналістів відправити, більшість відзнялись та монтують на основний випуск. Хіба що захід більшого масштабу з відомими спікерами на 19.00-20.00 год.

Марія Макарова головний редактор сайту СТБ

Мені зручно, коли на 16 год, тому що журналіста відправляю вже після того, як він зробить багато роботи.


Останні публікації цього розділу:

Форум оргрозвитку: про цінність процедур, а не людей?

Кульгавість обговорень Плану Дій 2022 до нацстратегії ГС та як їх виправити

Разом контролювати управління публічним майном: місія надпотрібна

Чому ОГС мають розкривати всіх членів для структури власності?

Проведення офлайн фестивалю – інсайти цього року

Конкурси професійної майстерності та їхні можливості визначати вектор розвитку й інноваційності галузі: за результатами Cyber Education Day 2021